Ericssonilt suurema ekraaniga mobiil

töösagedus:kahesageduslik, 900 MHz või 1800 MHz

põhikomplekti kuulub:GSM-telefon, kiirlaadija, Slim-aku NM 6066, tumepunane esipaneel, kerge käed-vabad-varustus

ekraan:kolmerealine

mälukohti telefonis:kuni 99, toetab kuni 250 kohaga SIM-kaarte

kell:kellaaja näit, äratus

mõõtmed:130x49x27 mm

kaal:163 g

kõneaeg:sõltuvalt võrgust 2,5--4 tundi

ooteaeg:sõltuvalt võrgust ca100 tundi

standardvärvivalik:graniithall, terassinine, kõrbe-khaki, oliiviroheline, ploomililla

hind:3190 kr

Uuel kahesageduslikul GSM-telefonil Ericsson A1018 on eelkäijatest suurem ekraan ja lai esipaneelide värvivalik. Endiselt saab menüüs liikuda tuttavate yes- ja no-nuppudega.

Ericsson A 1018-l on kolmerealine graafiline ekraan ja eestikeelne menüü. Uus telefon on Eestis üsna levinud mobiilide Ericsson GA 628 ja GH 688 järeltulija ning sarnaneb nendega ka välimuselt.

GSM-telefon on kahesageduslik (900 või 1800 MHz) ja toetab kõiki Eestis pakutavaid GSM-võrgu lisateenuseid: SMS-teadete saatmine ja vastuvõtt, kõnepost, datateenused, numbrinäit, kõnede suunamine, konverentskõne jne. Eelkäijatega seob uut mobiili seegi, et talle sobivad Ericssoni 600-seeria mobiiltelefonide tarvikud.

Telefonil on standardvarustuses tumepunane esipaneel ja kaasas kerge käed-vabad-varustus. Telefoniraamatus on otsetee nimeotsingusse ning ühine vastamata, valitud ja vastatud kõnede nimekiri. Samuti on säilitatud Ericssoni kasutajatele juba tuttav menüüsüsteem yes- ja no-klahvidega. Ericssoni GSM-telefonil on olemas 15 helinatüüpi, kahesageduslik telefon kasutab laiendatud kõnekodeeringut (EFR), mis tagab parema helikvaliteedi. Uue telefoni standardvärvivalikus on graniithall, terassinine, kõrbe-khaki, oliiviroheline ja ploomililla esipaneel.

Ericssoni uus kahesüsteemne suurema ekraaniga telefon A1018 sarnaneb oma eelkäijatega ja talle sobivad ka 600-seeria telefonide tarvikud.

Autor: ÄP

Hetkel kuum