Tänasest alustab tegevust ERGO Baltimaade kindlustusseltside ühine juhatus, mida juhib Eestis paiknevate seltside juhatuste esimees Olga Reznik.
Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevatel ERGO kahju- ja elukindlustusseltsidel on ühine omanik ? Saksamaal Düsseldorfis asuv ERGO Kindlustusgrupp. ERGO seltsid kolmes Balti riigis jätkavad 1. juulist tegutsemist iseseisvate juriidiliste isikutena, kuid suurema efektiivsuse ja koostöö nimel on otsustatud moodustada seltsidele üle-baltiline juhatus, teatas ettevõte.
Nii kuuluvad ERGO Kindlustuse ASi juhatusse Eestist Olga Reznik, Georg Männik ja Kaido Kepp; Lätist Maris Lukins ja Ivars Prieditis; Leedust Valdas Cicenas, Saulius Jokubaitis ja Darius Kremensas.
Samad isikud kuuluvad ka Läti ERGO ja Leedu ERGO kahju- ja elukindlustusseltside juhatustesse. Eesti elukindlustusseltsi, ERGO Elukindlustuse ASi juhatusse kuulub peale eelnimetatute veel prof Ivar-Heldur Petersen.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Juhatuste liikmeskond on koostatud silmas pidades ERGO Balti seltside koostöö senisest veelgi aktiivsemaks muutmist, et täiuslikumalt täita kohustust olla Baltimaades silmapaistva kvaliteediga, teenindusele orienteeritud ja efektiivne kindlustusgrupp, kes kasutab ERGO kogu Euroopat hõlmavat oskusteavet.