26. juuli 2004 kell 7:07

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Postimees:

Ettevõtjad ei ole erinevalt ametiühingutest eriti vaimustatud töötajate määramisest isegi Euroopa äriühingute nõukogudesse, rääkimata siis veel meie oma Eesti firmade juhtorganitest.

Prantsusmaa peaminister Jean-Pierre Raffarin ütles eile avaldatud intervjuus, et riigis kehtiv 35tunnine töönädal tugineb «halvale seadusele» ning vajab paindlikumaks muutmist.

Inimesed loovutasid keskkonnakaitsmise kampaanias «Hoia osooni!» rohkem kui 400 külmikut.

Eesti Päevaleht:

?Eesti töötajad arvavad, et sama töö eest on välismaal võimalik saada tunduvalt kõrgemat palka, kuid see on müüt. Kõrgemat palka saab tõhusama ja parema töö eest,? ütles töövahendusfirma Euro Workers esindaja.

Viidates tsisternvagunite üleküllusele oma turul, otsustas Venemaa rakendada importtollimaksu ning käibemaksu kõigile välisriikide firmade omanduses olevatele raudteevagunitele, mida Venemaal kasutatakse.

Järgneva kolme aasta jooksul valitsevadki leedulastele kuuluva kaubandushiiglase VP Marketi koosseisu kuuluva T-Marketi Eesti kauplustes lõunanaabrite odavad kaubad.

SL Õhtuleht:

Gloria veinikeldrist saab jõuludeks koju osta 85 000 krooni maksva kuldkarahvini villitud konjaki nimega Cognac Frapin Cuveé Francois Rabelais, kirjutab SL Õhtuleht.

Hetkel kuum