Ülevaade tänastest ajalehtedest

19. august 2004, 08:22

Eesti Päevaleht:

Kuigi linnapea Edgar Savisaar püüdis kahe abilinnapea vahel olles näidata, et linnavalitsus on ühtsem kui kunagi varem ning tüli diagnostikakeskuse (TDK) skandaalse müügi tõttu leeride vahel pole, jäid eriarvamusele nii Tsahkna kui ka Vitsut.

Isamaaliidu aseesimehe Tõnis Lukase üleskutsele Res Publicas pettunud kunagistele erakonnakaaslastele taasühineda vastas Res Publica üks juhte Tõnis Palts Isamaaliitu ja ?vana poliitikat? halvustava artikliga.

Välisministeerium soovib muuta rendileppeid, mis lasevad rentnikul maksta krooni ruutmeetri eest.

Nõudlus digikaamerate järele on kohati suurem, kui toota jõutakse.

Postimees:

End täna eriarsti juurde kirja pannes võib juhtuda, et vastuvõtule pääseb alles novembris ? haigekassa peab pikkade järjekordade põhjuseks eelkõige haiglate endi tegemata tööd, haiglad aga suuresti rahanappust.

Aastaga ligi poole võrra kasvanud laenuportfellid lubavad pankadel hoolimata tihedast konkurentsist ja erakordselt madalatest intressidest teenida rekordilist kasumit.

Venemaa sulges eelmisel reedel Eestist tulevate taimsete toodete ees piiri, sest Eesti kaudu jõudsid Venemaale lillekahjuri, kalifornia ripslasega nakatunud kipslilled.

Autotootjad tahavad disainilahenduste kaitsmise ettekäändel saada terves Euroopas autoklaaside ja -lampide müügi ainuõiguse, mis võib kaasa tuua varuosade kallinemise.

Sakala:

Viljandimaa turismimagnetit Soomaa rahvusparki saavad vaatama minna ainult autoga huvilised, sest bussid sinna ei vii.

Virumaa Teataja:

Rakveres leiduvad arendajad, kes paneksid esimesel võimalusel keskväljaku äärde püsti Viru hotellist vaid veidi madalama kõrghoone.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing