Transpordi- ja logistikafirma juhile ilmub infoleht

Rivo Sarapik 29. september 2004, 00:00

Infoleht Transport ja Logistika hakkab jagama erialast äriinformatsiooni kitsa valdkonna tippjuhtidele. Äripäeva infolehtede toimetaja Tanel Raigi sõnul on lehe missiooniks anda otsustamiseks valdkonna parimat äriinfot. Kogu leht on koostatud just transpordi- ja logistikasektoris tegutsevate firmajuhtide äriinfo vajadusi silmas pidades. Nende vajaduste selgitamiseks on eelnevalt konsulteeritud kümnete selle valdkonna firmade juhtidega.

Äripäeva senistest transpordialastest väljaannetest ? iganädalane transpordirubriik Äripäevas ja kvartalikiri Logistika ? erinebki infoleht oma sihtrühma poolest. Senised väljaanded on suunatud transporditeenuse tarbijale, uus infoleht on aga teabeallikas teenusepakkujale. Seetõttu on väljaandes rõhk pandud ka mitte nõuandvatele artiklitele, vaid eksklusiivsele erialasele uudisele, mida muud kanalid ei kajasta.

Infolehe esimene number annab ülevaate transpordisektorist ja prognoosist aasta lõpuni ning uuel aastal, Kesko Foodi logistikakorralduse muutmisest ja selle tulemustest, Läti suurematest autovedajatest ja paljust muust.

Järgmises infolehes aga saab lugeda, milliseid plaane teevad järgmiseks aastaks logistikajuhid, mida muutis Euroopa Liit erinevates logistikafirmades jms.

Infolehe aastane tellimus maksab 3550 krooni, lisandub käibemaks.

Lisainfo: www.aripaev.ee/infolehed

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:45
    Otsi:

    Ava täpsem otsing