Sampo Pank laiendab sularahaautomaatide ja pangakontorite võrku

01. oktoober 2004, 16:24

Täna avas Sampo Pank uue pangakontori ja esitles uudse kujundusega Sampo sularahaautomaati Tallinnas Lasnamäe Centrumis, teatas pressiteenistus.

Sampo Panga Mustakivi kontor on üheksas Sampo kontor Tallinnas.

Seoses kliendibaasi ja ärimahtude kiire kasvuga planeerib Sampo Pank investeerida eelseisva pooleteise aasta jooksul 25 miljonit krooni sularahaautomaatide ja kontorivõrgu hüppelisse laiendamisse. Kokku lisandub 50 sularahaautomaati ning vähemalt 3 uut pangakontorit.

Sampo Panga personaal- ja jaepanganduse direktori Margus ?uravljovi sõnul tingis kiire teenindusvõrgu laiendamise otsuse vajadus pakkuda klientidele mugavamaid arveldamise võimalusi. ?Meie kliendibaas on viimase kolme aasta jooksul kasvanud neli korda ning meie strateegia on keskendunud aktiivsele kasvule ka edaspidi,? täpsustas ?uravljov.

Sampo Pangal on septembri lõpu seisuga 107 000 klienti, neist eraisikuid ligi 94 000. Augustis ja septembris liitus Sampo Pangaga ligi 4000 uut klienti.

?Lisaks Tallinnale kavandame lähima aasta jooksul ekspansiooni ka Tartus, kus me avame kaks uut kontorit ning laiendame Lõuna-Eesti regioonikeskuse teeninduspinda,? ütles ?uravljov. Tema sõnul otsib pank hetkel sobivat lahendust kontori avamiseks Tallinnas Mustamäel.

Samaaegselt kontori- ja sularahaautomaatide võrgu laiendamisega muudab pank kontorite sisekujundust sõbralikumaks ning atraktiivsemaks ning sularahaautomaate silmatorkavamaks. ?Meie arvates ei pea pangakontor välja nägema igav ja sularahaautomaadi puhul on oluline, et klient selle hõlpsasti üles leiaks,? kommenteeris uudset kujunduslahendust Margus ?uravljov.

Sampo Pank kuulub Soome Sampo finantskontserni. Sampo Eesti Gruppi kuuluvad lisaks Sampo Baltic Asset Management, Sampo Elukindlustus ja Sampo Liising. Sampo on ühtlasi Skandinaavia ja Baltikumi juhtiva varakindlustusfirma If suurim omanik.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing