Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. detsember 2004, 08:23

Eesti Päevaleht:

Järgmisel aastal algava Tallinna?Narva maantee rekonstrueerimistööde käigus võetakse üles ka teelõik, mille ehitasid omal ajal Tallinna külje alla Saksa sõjavangid.

Detsembrikuises jõulueufoorias on taksofirmade töökoormus traditsiooniliselt mitmekordistunud, mistõttu võivad firmad takso tellimisest keelduda.

Lapsevankriga vanematel on paljudesse poodidesse sisenemine keelatud. Lapsevankriga sisenemise keelumärk on näiteks Järve keskuse ühes mööblipoes. Mööblipoe müüja Irina Golovenko põhjendab lapsevankrite pehmete diivanite vahele laskmise keeldu ruumipuudusega.

Postimees:

Euroopa Liidu rahastatud uurimus näitas, et mobiiltelefonide kiirgus võib kahjustada inimrakkudes olevat DNAd ja tekitada vähki.

Juhtivatelt transiidiettevõtetelt maksudena riigieelarvesse laekuv rahasumma kahaneb aasta-aastalt, samal ajal kui Tallinna Sadamas töödeldavate transiitkaupade maht kasvab pidevalt, kinnitab rahandusministeerium.

Ülenurmel asuv Tartu lennujaam saab järgmise kahe aasta jooksul riigilt ja Euroopa Liidult kokku 20,4 miljonit krooni, mis on esimene tõsine samm selle poole, et Tartust võiksid taas alata regulaarlennud.

Tartu linnavalitsus peab läbirääkimisi Aura veekeskuse ehitanud Rand Tuulbergiga, et firma parandaks ehitusvead, mille maksumus on umbes miljon krooni. Vajadusel on raad valmis minema kohtusse.

Pärnu Postimees:

Pärast taastusravikeskuse Estonia ja Mudaravila ühendamist on Estonial kavas senise mudaravila hotelli kõrvale laguneva tiibhoone asemele rajada veekeskus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing