Suurejooneline spordipidu Saku Suurhallis

Christel Karits 30. detsember 2004, 00:00

Tippsportlased ja spordijuhid ootavad tuliseid pöidlahoidjaid täna Saku Suurhalli üheskoos spordiaastat lõpetama.

Suurejoonelisel peol kuulutatakse välja parim mees- ja naissportlane, treener ning meeskond ja antakse üle tänavuse spordiaasta preemiad. ?Plaanisime, et enamik osalejatest tuleb peole kutsega. Kuna aga üritus on mõeldud nii spordirahvale kui ka meie tulihingelistele toetajatele ja pöidlahoidjatele, pidasime oluliseks panna teatud arvul pääsmeid ka vabamüüki,? ütles üks ürituse korraldajatest Indrek Pertelson.

Eesti Sportlaste Ühenduse juhatuse esimehe Jüri Tamme sõnul on ?Sporditähed 2004? ürituse eesmärgiks panna igati väärikas punkt tänavusele olümpia-aastale ning tunnustada nii tegijaid kui ka toetajaid. ?Ühtlasi soovime sellega toetada ka meie hoolealuseid. Üritusel toimuva loterii tulu läheb varalahkunud sportlaste perede toetuseks,? lisas ta.

Pidu tuleb tavapärasest suurejoonelisem, kuna lõppev aasta on Eesti spordi jaoks olnud suurepärane. Eestlased võitsid kolm medalit Ateena olümpiamängudel, saavutati häid tulemusi teistel tiitlivõistlustel, Eesti lipp lehvis paljudel võistlustel kõrgeimal kohal.

?Tegu on hästi toreda peoga, kus saab palju tantsida,? lubab pressiesindaja Tavi Maastik.

Tantsumuusika on Mart Sanderilt ja Bel Etage?ilt, õhtut juhib Üllar Saaremäe, tulemata ei jää ka üllatusesinejad. Üritusele on saabumas alaliitude ja klubide esindajad, sportlased ja treenerid, Eesti spordi tulihingelised toetajad ning ajakirjanikud üle kogu Eesti.

?Tippudest ei tule kindlasti Kristina ?migun, kuna ta on Ramsaus,? avas Maastik.

Kuni homseni saab iga soovija Eesti olümpiakomitee kodulehel www.eok.ee kaasa rääkida aasta nais- ja meessportlase, võistkonna ning treeneri valimisel. Aasta parimad kuulutatakse välja Saku Suurhallis täna õhtul kell kaheksa. Parim mees- ja naissportlane, treener ja meeskond saavad Kristjani nime kandva auhinnakuju.

Kel kohal pole võimalik olla, saavad autasustamistseremooniat näha teleülekandes, mis algab kell 20.00 ja kestab kuni 20.45ni.

2003. aastal tunnistati spordiajakirjanike, spordialaliitude ja rahvahääletuse kokkuvõttes aasta parimateks Eestis meestest Andrus Värnik, naistest Kristina ?migun, võistkonnaks rallipaar Markko Märtin ? Michael Park ning treeneriks Mati Alaver.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:28
    Otsi:

    Ava täpsem otsing