Äripäeva hinnang - www.city24.ee

ÄP 17. märts 2006, 00:00

kinnisvara ostu- ja müügipakkumised, nõustamine, finantseerimine, hindamine, kindlustamine, foorum, uudised ja infokeskus.

Väidetavalt Baltimaade suurim kinnisvarapakkumiste vahendaja, kes tegutseb lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus ning koondab endasse kuni 24 000 pakkumist.

Võimaldab väga detailset otsingut alates linnast ja maakonnast ning lõpetades tubade arvuga. Ainuke, mis pisut häirib, on see, et kui esilehel eripakkumiste juures on iga pildiga pakkumise juures väike pildiaken, siis maakondadest otsingul seda enam ei avane. See toob juurde pisut lisaklõpsutamist hiirega igal asukoha ja kirjelduse järgi sobival objektil.

Nõustamise küljelt võib leida kasulikku teavet ostu-, müügi- ja üüritehingute kohta ning sellest, kuidas ostu rahastada või kindlustada. Samuti saavad nõu äripindadest huvitatud.

Hindamise leheküljel on esitatud kõikide teadaolevate ja tunnustatud hindamisteenust pakkuvate firmade andmed ning ära on näidatud ka pangad, kes vastava firma hindamisteenuseid aktsepteerivad.

Veebikülje foorumitest jagub põnevat lugemist ja värskete korteriomanike muljeid pikkadeks õhtutundideks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:50
Otsi:

Ava täpsem otsing