Ärilaused

Huvitavad ütlemised tänastest, neljapäeva, 26. oktoobri lehtedest.

"Ma ei müünud oma osalust, vaid liigutasin aktsiad füüsilisest isikust juriidilise isiku alla," armastab ujujast ärimees Indrek Sei täpsust, Äripäev.

"Praegu käib põdrajaht, tahan sinna minna," teatab Smarten Logisticsi juhi kohalt lahkunud Neeme Jõgi, Äripäev.

"Ütleme, et klõps on tehtud, aga ilmutamine võtab veel aega,” selgitab presidendi kantselei avalike suhete osakonna juhataja Kaidi Aher, miks pole veel uue presidendi paraadportreesid saada, Eesti Päevaleht.

"Maanteel puistatakse killustikku ja kiirus on piiratud 30 km/h. Aga siis, kui raudteed remonditakse ja kiirus on piiratud 30-40 km/h, on Eesti Raudtee paha," ärimees Jüri Käo tendentslikust suhtumisest raudteesse, Eesti Päevaleht.

"Aga ma ei saa olla üheski küsimuses korrektne antud hetkel, sest olen Lengi saates olnud kahe kandi pealt – nii külaline kui ka alkohoolikute edetabelis," leiab ringhäälingu nõukogu liige Igor Gräzin miks ta ei saa toetada Lenki nõukokku, SL Õhtuleht.

"Süüdake ka rohkesti lampe,” annab astroloog Edda Paukson nõu, kuidas sügismasendusest üle saada, SL Õhtuleht.

„Reaktoreid ei tehta rätsepatööna,” Eesti Energia juht Sandor Liive sellest, kui paindlik on tuumareaktori valik Ignalinasse, Postimees.

„Minu isiklik arvamus on, et müügi piiramine ei vähenda tarbimist,” leiab Keila linnapea Tanel Mõistus alkoholi öise müügikeelu kohta, Postimees.

„Tõeliselt hea mängija palk hakkab pihta 500 000 eurost. Nii võetaksegi kolm keskpärast”, Eesti Korvpalliliidu president Peep Aaviksoo mängijate palkamisest, Postimees.

Hetkel kuum