Aasta parmu tiitli tugevamad nominendid on Pant, Hunt ja Mehtonen

Viiendat aastat järjest valib mittekarskusühing Asotsiaalministeerium Aasta Parmu, teatas ühing.

Aasta Parmuks valitakse rahvahääletusel inimene, kes on aasta jooksul näidanud silmapaistvaid tulemusi joomises, andnud määrava panuse asotsiaalsuse edendamiseks ning pälvinud ühiskonna teadlikumate kihtide üldise lugupidamise ja imetluse.

Kokku kandideerib seekord väärikale tiitlile 10 nominenti. Ministeeriumi analüütikute hinnangul on suurim šanss tulla võitlusest võitjana välja Tallinki joomatriol Pandil, Hundil ja Mehtonenil. Lisaks firmajuhtimisele saavutasid kalagurmaanid sel aastal silmapaistvaid tulemusi ka kokanduses, avardades tunduvalt seni kehtinud tõekspidamisi kala praadimisel.

Traditsiooniliselt spurdib võistlustulle ka revolver-reporter Peeter Võsa, kes lisaks joomisele ja kaklemisele juhib ka suurepärast sotsiaalkriitilist telesaadet.

Rahva poolt esitati kandidaadiks ka minister Jürgen Ligi, aga kuna tema jutt on segasem kui alkoholi ja kanepit segipruukinud varateismelisel, siis meditsiinilistel kaalutlustel otsustas ministeeriumi vanematekogu Ligi nimekirjast kõrvaldada.

Varasematel aastatel on Aasta Parmu tiitli võitnud endine operaator Pavka (2002), endine linnapea Edgar (2003), endine rektor Ando (2004) ja endised riigikogulased Tein ja Aru (2005).

Aasta Parmu konkursi võitnu saab ministeeriumi poolt rändpudeli ning kõigi maade parmude kustumatu imetluse. Lisaks lasub tal kohustus esindada Asotsiaalministeeriumi ametlikel joomingutel üle kogu maailma.

1996. aastal loodud Asotsiaaliministeerium ühendab inimesi, kes on aru saanud mitte ainult sellest, et vallavaesed ja -sandid on osa meie ühiskonnast, vaid samuti tõsiasjast, et ka toimetulevaid ühiskonnaliikmeid iseloomustab teatav asotsiaalsusosadus, alge, mida ei saa varjata pintsaklipsu ega mungarüüga.

Kõigi kandidaatidega saab lähemalt tutvuda ning nende poolt hääletada ministeeriumi ametlikul koduleheküljel www.asm.ee

Hetkel kuum