11. jaanuar 2007 kell 8:54

Rohelised kinkisid Savisaarele paki rahustavat rohelist teed

Täna hommikul viis Erakonna Eestimaa Rohelised büroo juhataja Alvi Rand majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaarele kingituseks paki rohelist teed, teatas erakond.

Teepakile lisatud kaardil seisis: “Lugupeetud hr. Edgar Savisaar. Teie poolt 10. jaanuari Kesknädalas avaldatud mõte nagu oleks Erakond Eestimaa Rohelised kellegi “varupartei”, väljendab ilmselget närvilisust. Mõistame, et Keskerakonna reitingu tuntav langus valimiste eel on Teile tugevaks stressi allikaks."

"Seetõttu, hr. Savisaar, saadavad Eestimaa Rohelised Teile kingitusena paki rohelist teed. Rohelise tee rahustav ja tervistav toime on üldtuntud. Juba sajandeid on teada, et rohelise tee joomine ennetab vähki, vähendab kolesterooli ja veresuhkru taset, alandab vererõhku ning kehakaalu," seisis kaardil.

"Hr. Savisaar, soovitame Teil enne iga olulise poliitilise avalduse tegemist ära juua vähemalt ühe tassi rohelist teed!"

Roheliste büroo juhataja Alvi Ranna sõnul suhtuvad rohelised koostöövalmilt kõikidesse erakondadesse, kes soovivad astuda reaalseid samme keskkonnasäästliku majanduse ja otsedemokraatia vallas.

Hetkel kuum