Tunnistajad: Lao tungis McDonald'sisse

Mariliis Pinn 10. september 2007, 00:00

Mehi süüdistatakse 2004. aasta 8. septembril Tallinnas Viru tänaval asuva McDonald's Eesti ASi ruumides omavolitsemises.

Reedel kuulati üle tunnistajaid, kelle sõnul käskisid turvamehed neil McDonald'sist lahkuda ja sel päeval kiirtoidukohta enam ei avatud. Tunnistajate sõnul ei lubanud turvamehed neil toitlustuskohta avada ja lubasid neid vaid töötajatele mõeldud teise korruse ruumisesse.

Kaks tunnistajat tuvastasid, et üks koos turvameestega restorani tungijatest oli kohtusaali esimeses pingis istunud Meelis Lao. Kuidas täpselt turvamehed restorani ruumidesse pääsesid, jäi segaseks, kuna tunnistajate sõnul tegelesid nad 8. septembril oma tööga või jõudsid sündmuskohale hiljem.

McDonald's Eesti ASi esindaja Tiia Nurga sõnul ei ole ettevõttel süüalustele nõudeid ja kõik kahjud, mida oli 133 694 krooni, on Lao hüvitanud.

Lao istungit kommenteerida ei soovinud. "Ärileht peaks majandusuudiseid kajastama," ütles ta.

Kohtuistung jätkub 26. oktoobril kell 10.

Põhja ringkonnaprokuröri Luule Pello süüdistuse kohaselt tungisid Lao, Stint ja Paldra 2004. aasta 8. septembri hommikul kell 6 tagaukse kaudu Viru tänaval asuvasse McDonald'sisse, kutsusid kohale Feba OÜ turvateenistuse ning keelasid McDonald'si töötajatel toitlustuskohta sisenemise. Paldra riputas restorani uksele sildi "Avarii".

McDonald's Eesti ASile tekitati majanduslikku kahju 28 652 krooni, samuti sai kahjustada söögikoha maine.

Kui märtsikuisel kohtuistungil kuulati üle Laod, ei tunnistanud ta end omavolitsemises süüdi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing