Reinsalu tunnistati Maroko parimaks kinnisvaraarendajaks

Kadrin Karner 21. november 2007, 00:00

Reinsalu kuurordikompleksi projektile Le Jardin de Fleur anti tunnustus üle Dubais toimunud auhinnatseremoonial, teatas firma eile.

Reinsalu sõnul on see kinnisvaraauhind ettevõtte jaoks väga väärtuslik. "Le Jardin de Fleuri teatakse kui kinnisvaraprojekti, mis suudab pakkuda kõige otsitumat puhkemajutust üha populaarsemaks kujunevas Maroko turismipiirkonnas. Meie eesmärk on pakkuda klientidele ülimat luksust," ütles Reinsalu.

Marokos ja Brasiilias tegutsev Reinsalu tähistas eile Hispaanias ka oma sünnipäeva Ascari eraringrajal sportautosid testides. "Õhtul on ka väike pidu Eestist külla tulnud lastega," sõnas sünnipäevalaps.

Reinsalu ütles, et tema kinnisvaraarendus Marokos valmib ehk viie ja Brasiilia projekt seitsme aasta pärast.

Äripartneriteks on Reinsalul välismaal hollandlane Joop Huisman ja inglane Sean J. Cusack. "Minu hollandlasest äripartner on pangandus- ja kindlustusspetsialist ning inglasest äripartner kinnisvaraspetsialist," lisas ta.

Kui palju Reinsalu oma Maroko ja Brasiilia projektidesse investeerinud on, ta öelda ei soovinud.

"Kui Maroko parimaks arendusprojektiks kuulutamine on auga välja teenitud preemia, siis on see tunnustuseks kogu Eestile," ütles Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman. Kuigi Sooman tõdes, et ei ole ise nimetatud autasust varem kuulnud, võib siiski kinnisvararingkondades väga väärika autasuga tegemist olla.

Soomani sõnul ei ole tema ega paljud inimesed kursis araabia maade kinnisvarasse puutuvaga ning seetõttu ei tea seda auhinda. Veel rääkis Sooman, et kui tegemist ei ole nn ostetud auhinnaga, nagu vahel alkoholitootjate puhul, kui messile pääsme ostmisel pärjatakse sind selle messi hõbeauhinnaga, tuleb Reinsalu arendusprojekti Maroko parimaks tunnustamist kõrgelt hinnata.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing