Küsitlus

ÄP 11. veebruar 2008, 00:00

Anti Aedna
Korter on praeguseks müügis olnud pisut üle kahe nädala ning selle aja jooksul on kohapeal käinud kaks vaatajat, kolmas on tulemas lähipäevil.

Hindade langusega olen kursis küll, aga kuna korter on veel üsna vähe aega müügis olnud, siis praegu oleks valmis rääkima maksimaalselt 3-4protsendisest hinnaalandusest konkreetsele ostjale. Väljaüürimist ma siiski kaalunud ei ole.

Asso Ende
Viimase kuu jooksul on mu korterit vaatamas käinud seitse inimest. Hinda ei langeta, sest see on niigi madal - sellises seisukorras piirkonna odavamaid.

Hinnad ei ole kukkunud veerandi võrra, see on analüütikute pläma, mis paneb inimesed kahtlema ja kõhklema. Odavaks on läinud põldudele ehitatud barakid, kus kevadvee ajal uputab, ja ka kortermajad, mille hinnad olid 100 protsenti üle pakutud ning nüüd hakkavad võtma oma õiget hinda.

Need korterid, mis linna keskel, eriti ei odavne. Hinnad on samad mis enne, ehk pisut odavamad neil, kellel müügiga kiire.

Konkreetse ostusoovi korral saame aga alati hinnas kokku leppida.

Uku Vilu
Olen eluaeg müünud asju hinnaga, millega leidub ostja. Niisiis võtan iga nädal natuke hinda maha, kuni korter ükskord müüdud saab.

Välja üürida ma seda kindlasti ei kavatse, sest vajan suuremat elamispinda ning selle soetamiseks vajan korteri müügiga vabanevat raha. Korterit on vaatamas käidud null korda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:20
    Otsi:

    Ava täpsem otsing