Gurud suruvad Tallinna turunduskonverentsi edasi lükkama septembrisse

14. märts 2008, 12:41

Aprilli alguses Tallinnas toimuma pidanud
Põhja-Euroopa suurim turunduskonverents lükkub edasi, sest osa peaesinejaid ei
saa sel ajal Eestisse tulla.

10.–11. aprillini pidi Tallinnas Vene Draamateatri ja Olümpia hotelli ning Sokos Hotell Viru konverentsikeskuste ruumides toimuma Põhja-Euroopa suurim turunduskonverents Tallinna Turundusfoorum 2008, mille korraldab Eesti Konverentsid. Ettevõtte arendusjuhi Ilja Burtsevi sõnul peavad nad konverentsi aga edasi lükkama, sest paar peaesinejat ei saa sel ajal Eestisse tulla.

„Konverents on edasi lükatud, sest paar peaesinejat ei saabu õigeks ajaks Eestisse. Praegu nende esinejate nimesid ei tahaks nimetada. Ei taha sel teemal spekuleerida,“ märkis arendusjuht.

„Rahalised probleemid seoses selle konverentsiga ei vasta tõele,“ vastas Burtsev küsimuse peale, kas edasilükkamise põhjuseks võiksid olla rahalised raskused.

Konverents toimub arendusjuhi sõnul selle aasta septembri teisel poolel. „Meil on plaanis samal ajal Lätis ja Leedus ka konverents korraldada,“ lisas Burtsev.

„Juba registreerinud inimesi me teavitasime sellest, raha pole veel keegi selle eest maksnud,“ lisas arendusjuht ning märkis, et suurt rahalist kahju konverentsi edasilükkamine tekitanud pole. „Mingisugune miinus ilmselt on, jah. Reklaamimisel kasutame me teisi strateegiad, nagu otsepostitus jms,“ märkis Burtsev küsimuse peale, millist rahalist kahju konverentsi edsilükkamine tekitab.

„Tahame kvaliteeti hoida ja säilitada, seepärast pidasime paremaks nüüd konverents edasi lükata, sest paar peaesinejat ei saanud tulla,“ võttis arendusjuht teema kokku.

Konverentsil pidid üles astuma sellised maailmanimedega turundusgurud nagu Jay Levinson, Don Peppers, Erik Hauser ja Jeffery J. Fox.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. March 2008, 14:25
Otsi:

Ava täpsem otsing