Webmedia: võidu tõi vähene bürokraatia suures ettevõttes

Agnes Ojala 23. mai 2008, 18:25

Webmedia juhatuse liige Urmo Pärg ütles
täna pärast Eesti kõige pere- ja töötajasõbralikuma ettevõtte tiitli
vastuvõtmist, et võit tuli tänu paindlikkusele ja inimeste arendamisele.

„Ma arvan, et meie enda inimesed hindavad enim paari asja: esiteks ettevõtte paindlikkust ja teiseks arenguvõimalusi. Olime kunagi väikeettevõte, mis oli väiksele omaselt paindlik, inimeste vahel oli lahe läbisaamine. Oleme oma suhted suutnud säilitada ja see annab päris palju juurde,“ märkis Pärg.

Tema sõnu ei tunneta inimesed Webmedias, et firma oleks kuidagi muutnud. „Eks suurusega kaasneb ikka bürokraatia, aga õnneks oleme suutnud seda hoida minimaalsel tasemel, et see inimeste loovjõudu ei häiriks ega pärsiks,“ sõnas ta.

Arenguvõimalustest rääkides ütles Pärg, et IT-sektoris on inimesed enda arendamisest väga huvitatud, mistõttu firma seda igati ka soosib. „Eks meie töötajad on veel võib-olla ka nooremad ja tahavad end kindlasti tõestada nii endale kui ka kogu maailmale. Meie omalt poolt oleme üritanud inimesi päris algusest peale toetada ja nende arengut ka suunata. Piire kusagil ees ei ole. Inimesed saavad ise kujundada, kelleks nad saada tahavad. See vabadus ja võimalus on meie töötajate jaoks äärmiselt oluline faktor,“ selgitas firma esindaja.

Nii ongi pere- ja töötajasõbraliku ettevõtte tiitli saamine firmale suur tunnustus. „Meie sektoris ongi kogu äri inimestes. Kui me selles valdkonnas ebaõnnestume, siis on kogu meie äri ebaõnnestunud,“ lisas ta. „Kui me saavutame selles kategoorias vähemalt Eesti-siseselt edu, siis see näitab, et mitmete aastate töö ja investeering on õiges suunas läinud.“

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. June 2008, 15:20
Otsi:

Ava täpsem otsing