Anne Oja • 25. mai 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Eesti Posti nõukogu valis juhatusse lisaks Tiina Liitmäe

Eesti Posti nõukogu esimees Meelis Atonen rääkis reedesel pressikonverentsil, et mingit väga suurt üllatust ei sündinud. "Nõukogu oli kaheliikmelise juhatuse tööga rahul, kuid Eesti Post on suur ettevõte, millel võiks olla juhatuse esimees ning kolmeliikmeline juhatus," põhjendas Atonen uue juhatuse liikme vajalikkust.

"Arutasime ka nelja kuu majandustulemusi ja laiendatud juhatus jätkab tööd samal kursil," jätkas Atonen. "Juhatus vaatab üle kulud ja jätkab ainult kasumlikel suundadel. Loodame, et aasta lõpul pole meil kahjumit, vaid kasum."

Eesti Posti juhatuse esimees Ahti Kallaste ütles, et Tiina Liitmäe vastutab juhatuses klienditeeninduse ja müügi eest. "Valmistume postituru avanemiseks ja oleme praegu kerges kasumis, mida tahame hoida," sõnas ta.

Atonen märkis, et juhatuse esimehe ja juhatuse liikmete kinnitamine tähendab struktuurimuudatuste lõppu Eesti Postis.

Juhatuse esimehe valimisel sai otsustavaks Ahti Kallaste suurem kogemustepagas. Nii Kallaste kui ka tema kõrval samuti juhatuse esimehe kohale kandideerinud Aavo Kärmas töötavad Eesti Posti juhatuse liikmena 2006. aasta lõpust, kuid Kallaste on Kärmasest mitu aastat vanem.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt