Kohtla-Järve süstib haridusse 22 miljonit

04. juuli 2008, 17:49

Kohtla-Järve linn investeerib koolide ja
koolieelsete asutuste remonti ligi 22 miljonit krooni.

"Nagu möödunud aastatelgi, toimub remont praktiliselt kõigis Kohtla-Järve koolides ja lasteaedades. Eelkõige jätkatakse töödega, mis on suunatud energia säästmisele. Jutt käib sellest, et ära soojustada hooned, kus asuvad erinevad haridusasutused ning seeläbi vähem maksta soojusenergia eest kütteperioodil. Olulised sammud selles suunas on vanade akende vahetamine uute vastu - mis on palju mugavamad ja säästavad soojusenergiat -, ning hoonete otsaseinte soojustamine," ütles Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov.

Tunduvalt suurem investeering - Ahtme Gümnaasiumi staadioni katmise lõpetamine kunstkattega, plaanitakse lõpetada käesoleva aasta 1.septembriks. Staadionile rajatakse jalgpalliväljak, jooksurajad, kaks tenniseväljakut ning platsid võrkpalli ja korvpalli mängimiseks. Tööde lõpetamiseks sellel objektil kulub veel 7 miljonit krooni. Koolidesse ja gümnaasiumidesse investeeritakse sel aastal üldse kokku umbes 15 miljonit krooni.

Kaks aastat tagasi - 2006.aastal - investeeriti koolidesse, gümnaasiumidesse ja noorteasutustesse 17 miljonit krooni ning 2007.aastal 15 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. July 2008, 17:46
Otsi:

Ava täpsem otsing