Tez Tour trügis Türgi liinil Novatoursist ette

07. august 2008, 11:06

Reisikorraldaja TEZ Tour on saavutanud turu
liidripositsiooni eestlaste seas populaarseimal reisisuunal Türki. Firma on
kolme kuuga, maist juulini lennutanud Türki ligi 7000 nimest, mis
on 20% rohkem, kui reisikontserni suurim kohalik konkurent Novatours.

Aasta alguses Eesti turule sisenenud reisikorraldaja TEZ Tour on Tallinna Lennujaama andmetel perioodil maist juulini lennutanud Türki ligi 7000 Eesti turisti, mis on 20% rohkem, kui reisikontserni suurim kohalik konkurent Novatours, teatas ettevõte.

TEZ Tour Eesti turundusjuhi Helbe Rubeni sõnul on see reisituru loogiline areng. „Kui turule, kus siiamaani tegutsenud on vaid väiksemad firmad, tuleb suur rahvusvaheline kontsern oma mahtude ja võimalustega, siis see tähendab vältimatult turu ümberkujunemist. Erinevalt teistest turul tegutsejatest kasutab TEZ Tour Euroopa mudelit, mille kohaselt reisikorraldaja otse reise lõpptarbijale ei müü, vaid teeb seda ainult läbi reisibüroode. See lubab keskenduda reisi kvaliteedile,” märkis Helbe Ruben. Juba praegu on tema sõnul mõned firmad reiside korraldamisest loobunud ja läinud üle ainult vahendamisele.

Helbe Rubeni sõnul suudetakse pakkuda igale reisijale sobivat hinna ja kvaliteedi suhet tänu sellele, et TEZ Tour´il on Türgi erinevates paikades koostöölepingud üle 400 hotelliga. „Oleme turule toonud ka uue ja eestlaste seas ülipopulaarseks kujunenud sihtkoha - Egeuse ja Vahemere ühtimiskohas asuva kuurorti Bodrum, kuhu lennutame iga nädal 140 inimest,” kommenteerib Ruben reisiettevõttele edu toonud tegureid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. September 2008, 11:03
Otsi:

Ava täpsem otsing