Novatours: hämarad kujud TEZ Touris

Hille Tressum 06. veebruar 2008, 15:14

Novatours näeb uues Vene kapitalil
põhinevas reisikorraldusettevõttes TEZ Tour piisavat konkurenti.

Novatours Eesti tegevjuhi Raimondas Ušeckase sõnul jälgib ettevõte igat uut turismiturule tulevat firmat, nii pole ka TEZ Tour erand. Teadaolevalt tegutsevad mõlemad ettevõtted kõigis kolmes Balti riigis, kus omavahel käib pidev liidripositsiooni võitlus.

Ušeckase sõnul ei valmista TEZ Tour neile erilist peavalu, see võib olla tingitud sellest, et TEZ Tour alles tuleb turule ja praegu on ta veel ümmargune null.

"Olen kursis sellega, et TEZ Tour tuleb Eesti turule, ning mõnes mõttes näen ettevõttes konkurenti. Samas, teades ettevõtte etteotsa kuuluvate liikmete mustast minevikust, ei sisenda see ettevõte erilist usaldust," sõnas ta ning lisas, et TEZ Touri põhiliseks müügipiirkonnaks on siiski Venemaa, mis moodustab ligi 90% ettevõtte müügist.

"Vaevalt et eesti ning kohalik vene turist soovib viibida ühes ja samas hotellis, kus 90% klientuurist moodustavad Venemaa kodanikud. See tähendab ka seda, et kogu teenindus on ehitatud üles ümber nende ning eelkõige nende vajadusi silmas pidades. Ma ei usu, et ükski Balti riigi elanikest, olgu ta siis eestlane, venelane, leedukas või lätlane suudaks kaua pealt vaadata venelastele omast ülbitsemist ja lõputuid joominguid," märkis Ušeckase.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. August 2008, 11:06
Otsi:

Ava täpsem otsing