Saksamaal toimub määrdeõlide konverents

ÄP 03. veebruar 2011, 00:00

OilDoci konverents ja mess hakkavad edaspidi toimuma iga kahe aasta tagant. Selle asutaja ning korraldaja on OilDoc GmbH. Ettevõtte taga on Oelchecki insenerid Peter Weismann ja Rüdiger Krethe.

OilDoc 2011 konverents on kohtumispaik kogemustega inseneridele, määrdeainete ekspertidele ning juhtivatele teadus- ja arendusspetsialistidele.

OilDoci konverentsi ärijuht Peter Weismann ütles, et üritus on suur väljakutse, millega loodetakse luua uus platvorm Euroopa südames määrimise, tehnohoolduse ja triboloogia valdkondadele, mis mõeldud tunnustatud teadlastele ja kogenud praktikutele.

Näiteks Saksamaa juhtiva määrdeainete tootja Addinol Lube Oil GmbH teadus- ja arendusosakonna juhataja Jürgen Deckerti ettekanne käsitleb õlianalüüside vajalikkust õlivahetusintervallide optimeerimiseks biogaasimootorites, tööstusmäärdeainete tootejuht Mayka Nehrkorn aga tutvustab baasõlide keemilisi ja füüsikalisi parameetreid.

Konverentsiga samal ajal toimub keskuses määrdeainete ja õlide mess, kus rahvusvahelised ettevõtted tutvustavad oma uusimaid tooteid - õlide lisandeid, määrdeaineid, määrimisseadmeid, filtertehnikat, andureid, keskmäärdesüsteeme, õlide või masinate puhastusteenuseid, seisundiseire abivahendeid, spetsiaalset tarkvara, laboritehnikat jm.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:47

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing