Reaktsioon: Arco Vara aktsia tõusis

Romet Kreek 12. märts 2014, 11:33

Arco Vara aktsia reageeris eileõhtusele Arco Vara aktsiate emiteerimise plaanile täna 0,8% tõusuga 1,22 eurole.

Reaktsioon olulisele uudisele tuli alles 1 tund ja 18 minutit pärast börsil kauplemise algust. Omanikku vahetas 620 aktsiat 756,40 eurose käibega.

Ettevõte teatas, et täpne kapitali tõstmise struktuur ei ole hetkel veel paigas ning ettevõte uurib erinevaid võimalusi.

Planeeritava kapitali kaasamise eesmärk on aidata kaasa ettevõtte kasvule ning laiendada ettevõtte elamispindade arendustegevust Eesti ja Läti kasvava elanikkonnaga linnades, kusjuures hinnanguliselt vähemalt 80% ressurssidest paigutataks Eesti ja Läti turule ning kuni 20% Bulgaariasse või uutele turgudele.

Ettevõttes on lisaks juba omandatud projektidele ootel mitu potentsiaalset arendusprojekti. Arendusootel projektid on läbirääkimiste faasis ning täpsema informatsiooni avaldamine nimetatud projektide kohta võiks kahjustada läbirääkimiste kulgu, seisis ettevõtte eilses börsiteates. Uutesse projektidesse paigutatava omakapitali tootluse eesmärk on vähemalt 20% aastas.

Antud ettevalmistavas faasis on liiga vara ennustada kapitali kaasamise tehingu täpset iseloomu, ajastust, mahtu või hinnavahemikku, teatas Arco Vara.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    13. March 2014, 13:11
    Otsi:

    Ava täpsem otsing