Raido Neemre • 16. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Samsung süüdistab LG-d vandaalitsemises

Samsung Electronics süüdistas oma rivaali LG Electronicsi kodumasinate osakonda Samsungi pesumasinate kahjustamises ühes Saksamaa poes ning palus Souli prokuröridel asja uurida.

Samsung teatas oma pühapäevases avalduses, et nad palusid Souli piirkonna prokuröridel uurimise alla võtta LG töötajad, keda ettevõtte sõnul nähti sihilikult hävitamas mitut Samsungi kõrgema hinnaklassi pesumasinat, mis asusid kahe poe vaateakendel

„On väga kahju, et Samsung pidi paluma nii kõrgel tasemel töötaja tegevust uuriks riiklikud võimuorganid, kuid see oli vältimatu, kuna me pidime jõudma selle insidendi tuumani,“ sõnas Samsung. 

LG lükkas Samsungi süüdistused tagasi ning märkis, et töötajad kahjustasid tahtmatult kahe pesumasina uksi ühes poes, kuna antud mudelite uste hinged olid nõrgad.

Lahing on üks hiljutisi konflikte kahe rivaalitseva Lõuna-Korea ettevõtte vahel, mis konkureerivad erinevates tootesektorites nagu nutitelefonid, televiisorid ning kodutehnika. Eelmised tülid on olnud näiteks seoses külmikute mahutavusega ning vaidlusega Lõuna-Korea õhukonditsioneeride turuosa pärast.

LG sõnul on nad maailma suurimad pesumasinate tootjad ning teisel kohal asub Samsung.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt