• Jaga lugu:
    Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

    Mida teha nädalavahetusel?

    Lavastuses "Brüsseli kapsas" kehastab Jan Uuspõld Brüsselis elavat eesti naist. Täna näeb lavastust Otepääl, homme Võrus, ülehomme Põltsamaal.Foto: Prem Productions

    Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

    17. oktoobril ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.
    TEATER 
    Eesti Draamateater17.10 kl 19 “Rahauputus”17.10 kl 19 “Varesele valu...”18.10 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”18.10 kl 19 “Kontakt”18.10 kl 19 “Link: Varesele valu... harakale haigus”19.10 kl 19 “Teed juuakse kell viis”19.10 kl 19 “Hävituse ingel”21.10 kl 19 “Hävituse ingel”22.10 kl 19 “Teed juuakse kell viis”22.10 kl 19 “Vennas”23.10 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”23.10 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”23.10 kl 19 “Tund aega, et hinge minna”Pärnu mnt 5, Tallinn
    Endla Teater17.10 kl 19 “Woyzeck”17.10 kl 19 “Mandel ja merihobu”18.10 kl 19 “Vares”18.10 kl 19 “Eedeni aed”23.10 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid”23.10 kl 19 “Mandel ja merihobu”Keskväljak 1, Pärnu
    Estonia17.10 kl 19 “Bajadeer”18.10 kl 19 “Rinaldo”19.10 kl 17 “Coppélia”22.10 kl 19 “Savoy ball”23.10 kl 19 “Armujook”Estonia pst 4, Tallinn
    Kell Kümme19.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas 22.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas23.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajaswww.kell10.ee
    Kuressaare Linnateater17.10 kl 18 “Vana õngitseja” Kullamaa Kultuurimajas19.10 kl 18 “Wally kohvik” Järva-Jaani Kultuurimajas21.10 kl 19 “Vana õngitseja” Paide KultuurikeskusesTallinna 20, Saaremaa
    Monoteater17.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Mooste mõisas19.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Nordea Kontserdimajas23.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Võru kultuurimaja Kannelwww.monoteater.ee
    Monoetendus17.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Otepää Gümnaasiumis18.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Võru kultuurimaja Kannel19.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Põltsamaa Kultuurikeskuses20.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Käina kultuurikeskuses, Hiiumaal21.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Kuressaare Kultuurivaras22.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Nordea Kontserdimajas23.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Vanemuise Kontserdimajaswww.piletilevi.ee
    NUKU17.10 kl 11 “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater” Salme Kultuurikeskuses17.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”17.10 kl 15 “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater” Salme Kultuurikeskuses18.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”18.10 kl 15 “Metsakülad”19.10 kl 12 “Munatopskid”19.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”21.10 kl 11 “Pesamunad”22.10 kl 11 “Kodud”23.10 kl 11 “Hanel oli auto”Lai 1, Tallinn
    Piip ja Tuut Teater18.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”19.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”Toom-Kooli 13, Tallinn
    R.A.A.A.M18.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas 20.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas21.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava TeatrimajasSüda 8-7a, Tallinn
    Rakvere Teater17.10 kl 19 “Viimase öö õigus”17.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Püssi kultuurimajas17.10 kl 19 “Armastus tööpostil”20.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Vene Teatris20.10 kl 19 “Seitsmeteistkümnenda nuku suvi” Vene Teatris21.10 kl 19 “Kaasavaratu”22.10 kl 19 “Algused” Saue Linna Kontserdisaalis23.10 kl 19 “Leegionärid”Kreutzwaldi 2a, Rakvere
    Tallinna Kammerteater23.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Vabriku 12, Tallinn
    Tallinna Linnateater17.10 kl 19 “Armastus ja raha”17.10 kl 19 “Harakale haigus...”18.10 kl 19 “Armastus ja raha”18.10 kl 19 “Igatsus”20.10 kl 19 “Igatsus”20.10 kl 19 “Koletis kuu peal”21.10 kl 19 “Armastus ja raha”21.10 kl 19 “Igatsus”22.10 kl 19 “Aju jaht”22.10 kl 19 “Igatsus”22.10 kl 18 “Karla - lavakava Kaarel Kilveti lauludest kahes osas”22.10 kl 19 “Kontakt”23.10 kl 19 “Aju jaht”23.10 kl 19 “Armastus ja raha”23.10 kl 19 “Igatsus”Lai 23, Tallinn
    Teater NO9922.10 kl 19 “Kadunud sõbra juhtumt”23.10 kl 19 “Kadunud sõbra juhtumt”Sakala 3, Tallinn
    Teoteater18.10 kl 19 “Mängi minuga”21.10 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”23.10 kl 19 “Topeltwoody”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
    Ugala Teater17.10 kl 19 “Kahe isanda teener”18.10 kl 17 “Mere märgid”18.10 kl 19 “Idioot” Tallinna Linnateatris20.10 kl 19 “Eesriie avaneb!” Haapsalu Kultuurikeskuses21.10 kl 19 “Mere märgid”22.10 kl 19 “Eesriie avaneb!” Vanemuise suures majas23.10 kl 19 “Hirm sööb hinge seest” esietendusVaksali 7, Viljandi
    Vana Baskini Teater17.10 kl 19 “Meie esimene miljon” Toila Seltsimajas18.10 kl 19 “Meie esimene miljon” Pürksi Kultuurimajas20.10 kl 19 “Südamesõbrad” Rannu RahvamajasTartu mnt.55/59, Tallinn
    Vanemuine17.10 kl 19 “Deemonid” väikeses majas17.10 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”18.10 kl 19 “Armastan! Armastan! Armastan!” Sadamateatris18.10 kl 19 “Helisev muusika”19.10 kl 12 “Armunud kastis” Teatri Kodus19.10 kl 16 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris19.10 kl 16 “Rehepapp” Vanemuise väikeses majas21.10 kl 19 “Üksildane lääs” Sadamateatris22.10 kl 11 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus22.10 kl 18 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus22.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris23.10 kl 18 “Kuldvõtmekese lugu” Teatri Kodus23.10 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”Vanemuise 6, Tartu
    Varius19.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis20.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja MuusikamuuseumisTõnismägi 2, Tallinn
    VAT Teater17.10 kl 18 “Sokrates. Pidusöök Prytaneionis”20.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”21.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”22.10 kl 18 “Masohhisti pihtimus”22.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”23.10 kl 18 “Masohhisti pihtimus”23.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”Tõnismägi 2, Tallinn
    Viljandi Nukuteater19.10 kl 16 “Karu-Ott tahab magada”21.10 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”23.10 kl 11 “Jänes ja punamütsike”Lossi 31, Viljandi
    KONTSERT
    Abja Kultuurimaja22.10 kl 18 “Klassikatähed” kammerkontsertPärnu mnt 28, Abja-Paluoja,
    Antsla Kultuuri-ja Spordikeskus22.10 kl 19 “Muusika Eestimaale". “Ka sisaliku tee kivil jätab jälje” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk ÜleojaKooli tee 19, Antsla, Võrumaa
    Café Amigo17.10 kl 22 Ott Lepland18.10 kl 22 E-Type23.10 kl 22 The TuberkuloitedViru väljak 4, Tallinn
    Club Hollywood18.10 kl 23 “Retro Planeet” Joy (Austria)Vana-Posti 8, Tallinn
    Estonia kontserdisaal17.10 kl 13 “Gurmee II: Star Wars” Lasse Joamets (viiul), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Mikk Murdvee17.10 kl 19 “Gurmee II: Star Wars” Lasse Joamets (viiul), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Mikk Murdvee18.10 kl 18 “G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli 95. aastapäeva Galakontsert ja bankett”22.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)Estonia pst 4, Tallinn
    Järva-Jaani Kultuurimaja23.10 kl 19 “Muusika Eestimaale”. “Ka sisaliku tee kivil jätab jälje” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk ÜleojaPikk 30, Järva-Jaani, Järvamaa
    Karksi Valla Kultuurikeskus22.10 kl 19 Tšellokvartett C-JamViljandi mnt 1, Karksi-Nuia, Karksi
    Kumu Auditoorium19.10 kl 17 “Sügisjazz 2014” MiaMeeWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
    Lounge2420.10 kl 19 Abraham's CaféRävala puiestee 3, Tallinn
    Mustpeade Maja23.10 kl 19 Rein Rannap (klaver)23.10 kl 20 Lauri Saatpalu & BandPikk tn 26, Tallinn
    Niguliste19.10 kl 19 Kontserdisari “Müstilised kõlad”, “Vaikuse poole” – John Taveneri muusika. Tallinna Kammerorkestri keelpillikvartett, Insomnia-kvartett, Prezioso keelpillikvartett, Tobiase keelpillikvartett, Kellade ansambli Arsis liikmed, Sissejuhatus Peeter VähiltNiguliste 3, Tallinn
    Nordea Kontserdimaja21.10 kl 21.30 Heategevuskontsert “Eestist Ukrainale” Haydamaky (Ukraina), Tõnis Mägi, Ivo Linna, Sandra Nurmsalu, Lenna Kuurmaa, Birgit Õigemeel, Ott Lepland, InBoil, Rasmus Rändvee, Karl-Erik Taukar, Elephants From Neptune, Svjata Vatra, Koor “Ukraina”, Kaitseväe orkesterEstonia pst. 9, Tallinn
    Philly Joe's18.10 kl 21 Jazziklubi Philly Joe's: Maria Väli kvartettTatari 4, Tallinn
    Puurmanni loss17.10 kl 19 “Kaks tenorit” Lembit Saarsalu (saksofon), Raivo Tafenau (saksofon), Holger Marjamaa (klaver), Kaspar Kalluste (löökpillid), Heikko Remmel (kontrabass)Kursi kihelkond, Puurmani vald
    Põltsamaa Muusikakool21.10 kl 17 “Muusika Eestimaale” Lauri Väinmaa (klaver), Jüri Aarma (lugeja)Lossi 7, Põltsamaa, Jõgevamaa
    Pärimusmuusika Ait17.10 kl 19 “Viljandi Kitarrifestival” Jon Gomm (UK)17.10 kl 20.30 “Viljandi Kitarrifestival” Aces Of Basses (Eesti)18.10 kl 18 “Viljandi Kitarrifestival” Paul Daniel Band (Eesti) 18.10 kl 20 “Viljandi Kitarrifestival” Jonathan Kreisberg Quartet (USA)Tasuja pst 6, Viljandi
    Pärnu Kontserdimaja19.10 kl 17 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus Musicus23.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)Aida 4, Pärnu
    Rakvere Teatri Jazzukohvik17.10 kl 22 Rakvere jazzuklubi: VerbariumKreutzwaldi 2a, Rakvere
    Rock Café17.10 kl 22 Zveri (Venemaa)18.10 kl 21 J.M.K.E - 25 aastat albumist “Külmale maale”Tartu mnt 80d, Tallinn
    TAFF CLUB Jazziklubi23.10 kl 20 “Isa Tuli Koju” Lauri Saatpalu & BandPühavaimu 9, Tallinn
    Tartu Jazz Club17.10 kl 21 Helin-Mari Arder trio18.10 kl 21 “Argentiina jazzi võtmes” Maimu Jõgeda (akordion), Karl Madis Pennar (kitarr)23.10 kl 21 The Schwings (Leedu)Ülikooli 20, Tartu
    Tartu Linnamuuseum22.10 kl 18 Sigrid Kuulmann-Martin (viiul), Ralf Taal (klaver)Narva mnt. 23, Tartu
    Tartu Peetri kirik17.10 kl 18 “Peetri kogudus 145 – Peetri kirik 130” Eesti RahvusmeeskoorNarva mnt 104, Tartu
    Teater NO9917.10 kl 22 GretagrundSakala 3, Tallinn
    Vanemuise kontserdimaja17.10 kl 19 Mari Poll (viiul) & Mihkel Poll (klaver)21.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)Vanemuise 6, Tartu
    Viljandi Jaani kirik18.10 kl 16.30 “Viljandi Kitarrifestival”Olga Shishkina & Ain Agan (FIN-EST)Pikk 6, Viljandi
    Viljandi Vana Veetorn17.10 kl 23.59 “Viljandi Kitarrifestival” Kristo Käo Johan Laidoneri plats, Viljandi
    Väravatorn18.10 kl 16 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus MusicusLühike jalg 9, Tallinn
    NÄITUS 
    Adamson-Ericu Muuseum“Ruhnu eleegiad”, kuni 19.10Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn
    Draakoni GaleriiEike Eplik, kuni 18.10Art Allmägi, 20.10–01.11 Pikk 18, Tallinn
    Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
    Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“Linlane ja aed”, fotonäitus, kuni 23.10“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015“Karu, Õ ja Joškin kot”, Soome-ugri brändinäitus, kuni 31.05.2015Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu
    Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11“Inspireeriv India - India Inspiring!” India kultuurist inspireeritud postmargid, kuni 02.11Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Tehtud Poolas” plakatinäitus, kuni 26.10“Eesti disain. Tööstustekstiil”, kuni 09.11Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn
    Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum“Muusika. Orelid. Aated. Hugo Lepnurm 100”, kuni 31.10Müürivahe 12, Tallinn
    Haus GaleriiJuss Piho ja Jüri Mildeberg, kuni 31.10Uus tn.17, Tallinn
    Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10Vabrikuväljak 8, Kärdla
    Hobusepea Galerii“Visuaallend” Saskia Järve, kuni 27.10Hobusepea 2, Tallinn
    Kadrioru Kunstimuuseum“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03Weizenbergi 37, Tallinn
    Kondase Keskus“Jänes Otepää lähistel” Ellinor Aiki, kuni 26.10“Palun, jää seisma”, Madis Luik, kuni 26.10“Väikese linnukese päevik” Irina Pilke (1925–2011) päevikujoonistuste põhjal valminud animatsioon, mille autoriks on läti režissöör, operaator ja graafiline disainer Edmunds Jansons, kuni 26.10Püsinäitus: Paul Kondase maalidPikk tn. 8, Viljandi
    Kumu“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11 “Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11“Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust”, kuni 18.01“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
    Lennusadam“Meri riidekapis”, kuni 18.01Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, Tallinn
    Niguliste Muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”Niguliste 3, Tallinn
    NUKU MuuseumPüsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn
    Pärnu Kunstnike Maja“Põleva Kaelaga Kirjak”, kuraator: Ville-Karel Viirelaid, kuni 18.10Kuzja Zverev, maalid, 22.10–15.11Nikolai 27, Pärnu
    Pärnu Linnagalerii raekojas “Reaalsuse kontroll” Heiki Leis, joonistused, kuni 08.11Uus 4, Pärnu
    Tallinna Botaanikaaed“Kaktused – meie torkivad sõbrad”, kuni 19.10Kloostrimetsa tee 52, Tallinn
    Tallinna Kunstihoone Galerii “Back in Business/Annual Report/Aastaaruanne” Tarmo Luisk, kuni 26.10Vabaduse väljak 6, Tallinn
    Tallinna Kunstihoone“Tallinna Kunstihoone 80”, kuni 19.10Vabaduse väljak 8, Tallinn
    Tartu Kunstimaja “Duul 100”, Kuraator Peeter Talvistu, kuni 19.10Kaie Luik, kuni 19.10“Varemed” Laura Põld, kuni 19.10Vanemuise 26, Tartu
    Tartu MänguasjamuuseumPüsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu
    Tartu Ülikooli Kunstimuuseum“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandidÜlikooli 18, Tartu
    Uue Kunsti Muuseum“Pilt ja sõna –Jaan Elken 60” Jaan Elkeni juubelinäitus, 23.10–30.11“Paugutaja Seakülast”, Simson von Seakyli skulptuurinäitus, 21.10–07.12Esplanaadi 10, Pärnu
    Vaal Galerii“Lahe trenn III” Mauri Gross, kuni 07.11Tartu mnt 80d, Tallinn
    Vabaduse GaleriiHelle Vahersalu, kuni 28.10Vabaduse väljak 6, Tallinn
    Võru Linnagalerii“Aleksandr Tishkovi maalinäitus”, kuni 24.10“Ameerikat kujutades” USA saatkonna näitusprojekt, kuni 24.10“Epp Mardi foto ja siiditrükk”, kuni 24.10Liiva 13, Võru
    KINO 
    Cinamon“Kastitrollid”kl 11.45, 13.15, 16.45“Labürindijooksja”kl 15.30, 18.15“Maagiline Oz”kl 11.15, 12.50“Kadunud”kl 18.45, 21.30“Mängiks mente”kl 15.10 (v.a N); N kl 17.10“Valemaandumine”kl 14.00, 16.00, 20.00, 22.15 (v.a N); N kl 18.00“Lennukid 2”kl 11.05“Kirsitubakas”kl 12.40, 16.30, 20.40“Dracula: Jutustamata lugu”kl 14.30, 18.00 (v.a N)“Kohtunik”kl 19.00, 21.45“Annabelle”kl 22.30“Sils Maria pilved”kl 22.00“Maagia kuuvalgel”kl 17.15 (v.a N), 19.30“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”kl 11.00, 13.30“Amazonia”kl 14.45“Raev”N kl 22.15“Doktor Proktori puuksupulber”N kl 15.15Turu 2, Tartu
    Coca–Cola Plaza“Kastitrollid”3D: R kl 18.45; E–K kl 18.50;2D eesti keeles: L kl 11.10, 12.45; P kl 11.40; K kl 11.45; E, T kl 11.50; N kl 12.00, 18.55; R kl 12.15;3D eesti keeles: P kl 13.50, 16.10, 17.45; K kl 14.00, 16.20; E, T kl 14.10, 16.30; N kl 14.20, 16.40; R kl 14.30, 16.45, 17.55; L kl 15.00, 17.20; E–K kl 18.00;2D vene keeles: P, E kl 11.20; R kl 11.30; L, T, K kl 11.40;3D vene keeles: kl 13.15 (v.a. R, L, P); N kl 11.30, 15.30; P kl 12.50, 15.10; R kl 13.20, 15.35; L kl 13.45, 16.10; E, T, K kl 15.40“Kirsitubakas”eesti keeles: kl 19.45 (v.a. L, P), 21.50 (v.a. L, P, N); P kl 14.15, 19.15, 21.20; L kl 21.40, 18.50; R, P kl 11.50; E kl 12.20, 17.20; L, N kl 12.40; T, K kl 13.40; R, L kl 16.40; T, K, N kl 17.40; T kl 18.15“Kohtunik”kl 18.45 (v.a. R, L, P), 21.45 (v.a. R, L, P); P kl 12.00, 14.30, 16.20, 21.00; R kl 12.50, 15.45, 19.00, 22.00; E–K kl 13.00; L kl 13.50, 16.30; T, K, N kl 15.50; E kl 16.50, 20.55; L, P kl 18.30, 21.30; T kl 21.15“Lõpupidu”vene keeles: N kl 12.20; L kl 16.50; T–N kl 17.20; E kl 17.50, 20.20; P kl 18.10, 22.20; R, L kl 18.20; T kl 21.40; K kl 22.10; R, L, E kl 22.30“Sils Maria pilved”kl 21.10 (v.a. R, P, N); K kl 18.15; R, P kl 21.15“Valemaandumine”kl 17.00 (v.a. R, L, P), 20.00 (v.a. L, P, N); N kl 13.10, 21.40; P kl 13.55, 17.20, 19.45, 22.00; L kl 16.55, 19.10, 22.20; R kl 17.30, 22.15; E–K kl 22.10“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”kl 16.55 (v.a. R, L, P); E kl 11.40; L kl 11.45, 16.45; R kl 12.10, 17.20; P kl 12.20, 17.00; T, K, N kl 13.00“Amazonia”2D: N kl 11.20;3D: kl 11.20 (v.a. L, P, N); L kl 10.45, 11.30; P kl 10.50, 13.15; R, L kl 13.30; E–K kl 13.40; N kl 13.45“Annabelle”kl 19.15 (v.a. L, P, N), 22.20 (v.a. L, P, N); T, K kl 15.10; E kl 15.45; R kl 16.10; N kl 16.30, 18.45; P kl 16.40, 18.55, 22.10; L kl 17.30, 19.40; L, N kl 21.50“Dracula: Jutustamata lugu”kl 14.55 (v.a. R, L, P), 20.10 (v.a. P, N), 22.00 (v.a. R, P, N); L kl 13.55, 14.45; P kl 14.50, 17.30, 20.00; R kl 15.15, 17.50; N kl 17.45, 19.15, 20.55; E–K kl 17.55; L, P kl 18.00; R, P kl 21.45“Galaktika valvurid”3D: kl 12.10 (v.a. R, L, N); R, L kl 12.00“Kadunud”kl 21.30 (v.a. L, P); N kl 15.25, 18.30; P kl 15.30, 21.10; L kl 15.50, 18.55, 21.20; E–K kl 15.55, 19.00; R kl 16.30; R, P kl 18.40“Kutsuge McCall”kl 21.00 (v.a. P, N); P kl 19.00; N kl 21.10“Labürindijooksja”kl 12.45 (v.a. L, P, E), 15.30 (v.a. P, N), 18.40 (v.a. R, P, N); E kl 12.30; P kl 13.00, 15.15; L kl 13.20; N kl 15.45, 18.15; R, P kl 18.50“Lennukid 2”2D eesti keeles: E kl 12.30; R kl 12.45; P kl 14.55; T, K, N kl 15.45; L kl 16.20“Lucy”E kl 13.45; P kl 20.20; R, L kl 20.30“Ma ei tule tagasi”T, K kl 12.05; R kl 14.10; E kl 14.25“Maagia kuuvalgel”kl 21.40 (v.a. L, T, N), 19.30; N kl 13.45; L kl 14.20; E–K kl 14.30; R kl 14.40“Maagiline Oz”2D eesti keeles: N kl 11.45; E kl 13.30; R, L, N kl 13.40; T, K kl 13.50; P kl 15.20;3D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. P, N); P kl 11.10;2D vene keeles: 14.50 (v.a. R, L, P); R kl 14.35; L kl 14.40; P kl 16.55“Mängiks mente”R kl 13.55; L kl 14.00; P kl 21.50“Segatud tunded”L kl 12.15; P kl 16.10; E–K kl 16.40; R kl 16.50“Sipelgapoiss”eesti keeles: P kl 11.15, 13.30; T–N kl 11.50; L kl 12.10; E kl 15.30; R, L kl 15.40MET Ooper: “Figaro pulm”P kl 12.00; L kl 19.55MET Ooper: “Macbeth”T kl 19.00“Doktor Proktori puuksupulber”eesti keeles: N kl 14.30“Kibe!”N kl 18.00, 19.55, 22.10“Kihv”N kl 21.20NT Live: “Skylight”N kl 21.00“Raev”K, N kl 19.00; N kl 20.50, 22.00; K kl 21.55“Väikese Nicolas' suvevaheaeg”eesti keeles: N kl 15.10Hobujaama, 5, Tallinn
    Ekraan“Kastitrollid”2D eesti keeles: kl 11.45 (v.a. L); L kl 11.30;3D eesti keeles: kl 14.00 (v.a. L), 16.15 (v.a. L); L kl 13.00, 15.15“Kirsitubakas”eesti keeles: E kl 17.15; L kl 17.30; K kl 19.45; T kl 15.00; R kl 17.30; P, N kl 19.45“Kohtunik”kl 18.30 (v.a. L, N)“Sils Maria pilved”R, K kl 15.00; T, N kl 17.15; E kl 19.30“Valemaandumine”E, N kl 15.00; P, K kl 17.30; R, T kl 19.45“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”R, L, T kl 11.00; P kl 11.15; E, K, N kl 13.00“Amazonia”2D: E, K, N kl 11.00; R, T kl 13.00; P kl 13.15; L kl 13.45“Annabelle”R, E, K kl 22.00“Dracula: Jutustamata lugu”P kl 15.15; L kl 18.00; R, E, K kl 21.30; P, T kl 22.00“Kadunud”N kl 21.15; P, T kl 21.30“Maagia kuuvalgel”L kl 15.45MET Ooper: “Figaro pulm”L kl 19.55“Kihv”N kl 22.00“Raev”N kl 18.30Riia 14, Tartu
    Solaris Kino“Sils Maria pilved”R kl 19.00; L–K kl 19.20; N kl 18.50“Kirsitubakas”R kl 16.45, 19.15, 21.45; L–K kl 16.45, 19.15, 22.00; N kl 15.45, 22.10“Kastitrollid”3D eesti keeles: R kl 12.00, 14.15, 16.30, 17.45; L–N kl 12.00, 14.15, 15.45, 16.30;3D vene keeles: R kl 13.30, 16.40; L–N kl 11.15, 13.30“Kohtunik”R kl 18.45, 21.45; L–K kl 13.45, 18.45, 21.45; N kl 13.30, 18.45, 21.45“Valemaandumine”R kl 12.00, 14.30, 16.50, 20.00, 22.20; L–K kl 11.00, 14.30, 16.50, 20.00, 22.20;N kl 11.00, 14.30, 16.30, 20.00, 22.20“Amazonia”3D: R kl 12.45, 16.15; L–N kl 11.00, 13.15“Annabelle”R–N kl 20.10, 22.20“Maagia kuuvalgel”R kl 19.10, 21.30; L–N kl 19.30, 21.45“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”R kl 12.30, 14.45, 15.45; L–N kl 11.45, 13.00, 15.00, 17.55“Dracula: Jutustamata lugu”R–N kl 18.10, 22.10“Kadunud”R kl 19.00, 21.30; L–K kl 15.10, 19.00, 21.30; N kl 15.10, 19.00, 21.40“Maastik mitme kuuga”R kl 15.00; L–N kl 13.20“Võtame rahulikult”R kl 17.00; L–N kl 17.20“Brooklyni kõige vihasem mees”R kl 14.15; L–N kl 15.15“Labürindijooksja”R kl 14.20; L–N kl 16.50“Maagiline Oz”2D eesti keeles: R–N kl 12.25;2D vene keeles: R kl 12.50; L–N kl 11.15“Raev”N kl 19.15Estonia pst 9, Tallinn
    Võru kino Kannel“Amazonia”3D: R kl 15.45; E kl 14.00“Lennukid 2”3D: R kl 17.20; E, T kl 17.30; K kl 16.00“Kutsuge McCall”R kl 19.00; E, T kl 21.15; K kl 21.00“Maagia kuuvalgel”R kl 21.15; E, T kl 19.15“Kastitrollid”2D: P kl 17.303D: P kl 16.00; E, T kl 15.45; K kl 14.15Liiva 13, Võru
    Jaga lugu:
  • Hetkel kuum

Enefiti börsikell kuulutab Eesti väikeaktsionäri triumfi
Enefit Greeni aktsiate esmane avalik pakkumine õnnestus vaatamata sellele, kuidas aktsia käituma hakkab, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Enefit Greeni aktsiate esmane avalik pakkumine õnnestus vaatamata sellele, kuidas aktsia käituma hakkab, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Erootikapood loobus börsiplaanidest Omanik: me ei sobitu oma harimata juhatusega börsile
Tallinna börs teatas täna, et erootikapoode Hot Lips opereeriv HC Pro AS on otsustanud börsiletulekust loobuda. Ettevõtte juhi ja omaniku Timo Juhani Majuri sõnul selgus, et lisakapitali neil siiski vaja ei ole, samuti tekkis tal tunne, et nad ei sobi börsile.
Tallinna börs teatas täna, et erootikapoode Hot Lips opereeriv HC Pro AS on otsustanud börsiletulekust loobuda. Ettevõtte juhi ja omaniku Timo Juhani Majuri sõnul selgus, et lisakapitali neil siiski vaja ei ole, samuti tekkis tal tunne, et nad ei sobi börsile.
Leedu keelas Linnamäel sealse Forum Cinemase ostu
Apollo kinokontserni omanikul Margus Linnamäel ei lähe suurkonkurendi Forum Cinemase ostuga just kuigi hästi: Eestis tekkinud probleemide järel teatas ka Leedu, et selline koondumine ei lähe läbi.
Apollo kinokontserni omanikul Margus Linnamäel ei lähe suurkonkurendi Forum Cinemase ostuga just kuigi hästi: Eestis tekkinud probleemide järel teatas ka Leedu, et selline koondumine ei lähe läbi.
Vanglaleival Hubert Hirve varju nähakse jätkuvalt restoraniäris
Kohtu hinnangul on hoolimata aastaid kestnud eelvangistusest säilinud ettevõtja Hubert Hirve kontroll restoraniäris, mis hiljuti kesta vahetas.
Kohtu hinnangul on hoolimata aastaid kestnud eelvangistusest säilinud ettevõtja Hubert Hirve kontroll restoraniäris, mis hiljuti kesta vahetas.