Signe Sillasoo • 16 oktoober 2014
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Lavastuses "Brüsseli kapsas" kehastab Jan Uuspõld Brüsselis elavat eesti naist. Täna näeb lavastust Otepääl, homme Võrus, ülehomme Põltsamaal.
Lavastuses "Brüsseli kapsas" kehastab Jan Uuspõld Brüsselis elavat eesti naist. Täna näeb lavastust Otepääl, homme Võrus, ülehomme Põltsamaal.  Foto: Prem Productions

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

17. oktoobril ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER 

Eesti Draamateater17.10 kl 19 “Rahauputus”17.10 kl 19 “Varesele valu...”18.10 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”18.10 kl 19 “Kontakt”18.10 kl 19 “Link: Varesele valu... harakale haigus”19.10 kl 19 “Teed juuakse kell viis”19.10 kl 19 “Hävituse ingel”21.10 kl 19 “Hävituse ingel”22.10 kl 19 “Teed juuakse kell viis”22.10 kl 19 “Vennas”23.10 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”23.10 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”23.10 kl 19 “Tund aega, et hinge minna”Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater17.10 kl 19 “Woyzeck”17.10 kl 19 “Mandel ja merihobu”18.10 kl 19 “Vares”18.10 kl 19 “Eedeni aed”23.10 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid”23.10 kl 19 “Mandel ja merihobu”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia17.10 kl 19 “Bajadeer”18.10 kl 19 “Rinaldo”19.10 kl 17 “Coppélia”22.10 kl 19 “Savoy ball”23.10 kl 19 “Armujook”Estonia pst 4, Tallinn

Kell Kümme19.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas 22.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas23.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajaswww.kell10.ee

Kuressaare Linnateater17.10 kl 18 “Vana õngitseja” Kullamaa Kultuurimajas19.10 kl 18 “Wally kohvik” Järva-Jaani Kultuurimajas21.10 kl 19 “Vana õngitseja” Paide KultuurikeskusesTallinna 20, Saaremaa

Monoteater17.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Mooste mõisas19.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Nordea Kontserdimajas23.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Võru kultuurimaja Kannelwww.monoteater.ee

Monoetendus17.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Otepää Gümnaasiumis18.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Võru kultuurimaja Kannel19.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Põltsamaa Kultuurikeskuses20.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Käina kultuurikeskuses, Hiiumaal21.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Kuressaare Kultuurivaras22.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Nordea Kontserdimajas23.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Vanemuise Kontserdimajaswww.piletilevi.ee

NUKU17.10 kl 11 “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater” Salme Kultuurikeskuses17.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”17.10 kl 15 “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater” Salme Kultuurikeskuses18.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”18.10 kl 15 “Metsakülad”19.10 kl 12 “Munatopskid”19.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”21.10 kl 11 “Pesamunad”22.10 kl 11 “Kodud”23.10 kl 11 “Hanel oli auto”Lai 1, Tallinn

Piip ja Tuut Teater18.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”19.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M18.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas 20.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas21.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava TeatrimajasSüda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater17.10 kl 19 “Viimase öö õigus”17.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Püssi kultuurimajas17.10 kl 19 “Armastus tööpostil”20.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Vene Teatris20.10 kl 19 “Seitsmeteistkümnenda nuku suvi” Vene Teatris21.10 kl 19 “Kaasavaratu”22.10 kl 19 “Algused” Saue Linna Kontserdisaalis23.10 kl 19 “Leegionärid”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Kammerteater23.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater17.10 kl 19 “Armastus ja raha”17.10 kl 19 “Harakale haigus...”18.10 kl 19 “Armastus ja raha”18.10 kl 19 “Igatsus”20.10 kl 19 “Igatsus”20.10 kl 19 “Koletis kuu peal”21.10 kl 19 “Armastus ja raha”21.10 kl 19 “Igatsus”22.10 kl 19 “Aju jaht”22.10 kl 19 “Igatsus”22.10 kl 18 “Karla - lavakava Kaarel Kilveti lauludest kahes osas”22.10 kl 19 “Kontakt”23.10 kl 19 “Aju jaht”23.10 kl 19 “Armastus ja raha”23.10 kl 19 “Igatsus”Lai 23, Tallinn

Teater NO9922.10 kl 19 “Kadunud sõbra juhtumt”23.10 kl 19 “Kadunud sõbra juhtumt”Sakala 3, Tallinn

Teoteater18.10 kl 19 “Mängi minuga”21.10 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”23.10 kl 19 “Topeltwoody”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater17.10 kl 19 “Kahe isanda teener”18.10 kl 17 “Mere märgid”18.10 kl 19 “Idioot” Tallinna Linnateatris20.10 kl 19 “Eesriie avaneb!” Haapsalu Kultuurikeskuses21.10 kl 19 “Mere märgid”22.10 kl 19 “Eesriie avaneb!” Vanemuise suures majas23.10 kl 19 “Hirm sööb hinge seest” esietendusVaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater17.10 kl 19 “Meie esimene miljon” Toila Seltsimajas18.10 kl 19 “Meie esimene miljon” Pürksi Kultuurimajas20.10 kl 19 “Südamesõbrad” Rannu RahvamajasTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine17.10 kl 19 “Deemonid” väikeses majas17.10 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”18.10 kl 19 “Armastan! Armastan! Armastan!” Sadamateatris18.10 kl 19 “Helisev muusika”19.10 kl 12 “Armunud kastis” Teatri Kodus19.10 kl 16 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris19.10 kl 16 “Rehepapp” Vanemuise väikeses majas21.10 kl 19 “Üksildane lääs” Sadamateatris22.10 kl 11 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus22.10 kl 18 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus22.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris23.10 kl 18 “Kuldvõtmekese lugu” Teatri Kodus23.10 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”Vanemuise 6, Tartu

Varius19.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis20.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja MuusikamuuseumisTõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater17.10 kl 18 “Sokrates. Pidusöök Prytaneionis”20.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”21.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”22.10 kl 18 “Masohhisti pihtimus”22.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”23.10 kl 18 “Masohhisti pihtimus”23.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater19.10 kl 16 “Karu-Ott tahab magada”21.10 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”23.10 kl 11 “Jänes ja punamütsike”Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Abja Kultuurimaja22.10 kl 18 “Klassikatähed” kammerkontsertPärnu mnt 28, Abja-Paluoja,

Antsla Kultuuri-ja Spordikeskus22.10 kl 19 “Muusika Eestimaale". “Ka sisaliku tee kivil jätab jälje” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk ÜleojaKooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Café Amigo17.10 kl 22 Ott Lepland18.10 kl 22 E-Type23.10 kl 22 The TuberkuloitedViru väljak 4, Tallinn

Club Hollywood18.10 kl 23 “Retro Planeet” Joy (Austria)Vana-Posti 8, Tallinn

Estonia kontserdisaal17.10 kl 13 “Gurmee II: Star Wars” Lasse Joamets (viiul), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Mikk Murdvee17.10 kl 19 “Gurmee II: Star Wars” Lasse Joamets (viiul), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Mikk Murdvee18.10 kl 18 “G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli 95. aastapäeva Galakontsert ja bankett”22.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)Estonia pst 4, Tallinn

Järva-Jaani Kultuurimaja23.10 kl 19 “Muusika Eestimaale”. “Ka sisaliku tee kivil jätab jälje” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk ÜleojaPikk 30, Järva-Jaani, Järvamaa

Karksi Valla Kultuurikeskus22.10 kl 19 Tšellokvartett C-JamViljandi mnt 1, Karksi-Nuia, Karksi

Kumu Auditoorium19.10 kl 17 “Sügisjazz 2014” MiaMeeWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lounge2420.10 kl 19 Abraham's CaféRävala puiestee 3, Tallinn

Mustpeade Maja23.10 kl 19 Rein Rannap (klaver)23.10 kl 20 Lauri Saatpalu & BandPikk tn 26, Tallinn

Niguliste19.10 kl 19 Kontserdisari “Müstilised kõlad”, “Vaikuse poole” – John Taveneri muusika. Tallinna Kammerorkestri keelpillikvartett, Insomnia-kvartett, Prezioso keelpillikvartett, Tobiase keelpillikvartett, Kellade ansambli Arsis liikmed, Sissejuhatus Peeter VähiltNiguliste 3, Tallinn

Nordea Kontserdimaja21.10 kl 21.30 Heategevuskontsert “Eestist Ukrainale” Haydamaky (Ukraina), Tõnis Mägi, Ivo Linna, Sandra Nurmsalu, Lenna Kuurmaa, Birgit Õigemeel, Ott Lepland, InBoil, Rasmus Rändvee, Karl-Erik Taukar, Elephants From Neptune, Svjata Vatra, Koor “Ukraina”, Kaitseväe orkesterEstonia pst. 9, Tallinn

Philly Joe's18.10 kl 21 Jazziklubi Philly Joe's: Maria Väli kvartettTatari 4, Tallinn

Puurmanni loss17.10 kl 19 “Kaks tenorit” Lembit Saarsalu (saksofon), Raivo Tafenau (saksofon), Holger Marjamaa (klaver), Kaspar Kalluste (löökpillid), Heikko Remmel (kontrabass)Kursi kihelkond, Puurmani vald

Põltsamaa Muusikakool21.10 kl 17 “Muusika Eestimaale” Lauri Väinmaa (klaver), Jüri Aarma (lugeja)Lossi 7, Põltsamaa, Jõgevamaa

Pärimusmuusika Ait17.10 kl 19 “Viljandi Kitarrifestival” Jon Gomm (UK)17.10 kl 20.30 “Viljandi Kitarrifestival” Aces Of Basses (Eesti)18.10 kl 18 “Viljandi Kitarrifestival” Paul Daniel Band (Eesti) 18.10 kl 20 “Viljandi Kitarrifestival” Jonathan Kreisberg Quartet (USA)Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja19.10 kl 17 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus Musicus23.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik17.10 kl 22 Rakvere jazzuklubi: VerbariumKreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Café17.10 kl 22 Zveri (Venemaa)18.10 kl 21 J.M.K.E - 25 aastat albumist “Külmale maale”Tartu mnt 80d, Tallinn

TAFF CLUB Jazziklubi23.10 kl 20 “Isa Tuli Koju” Lauri Saatpalu & BandPühavaimu 9, Tallinn

Tartu Jazz Club17.10 kl 21 Helin-Mari Arder trio18.10 kl 21 “Argentiina jazzi võtmes” Maimu Jõgeda (akordion), Karl Madis Pennar (kitarr)23.10 kl 21 The Schwings (Leedu)Ülikooli 20, Tartu

Tartu Linnamuuseum22.10 kl 18 Sigrid Kuulmann-Martin (viiul), Ralf Taal (klaver)Narva mnt. 23, Tartu

Tartu Peetri kirik17.10 kl 18 “Peetri kogudus 145 – Peetri kirik 130” Eesti RahvusmeeskoorNarva mnt 104, Tartu

Teater NO9917.10 kl 22 GretagrundSakala 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja17.10 kl 19 Mari Poll (viiul) & Mihkel Poll (klaver)21.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik18.10 kl 16.30 “Viljandi Kitarrifestival”Olga Shishkina & Ain Agan (FIN-EST)Pikk 6, Viljandi

Viljandi Vana Veetorn17.10 kl 23.59 “Viljandi Kitarrifestival” Kristo Käo Johan Laidoneri plats, Viljandi

Väravatorn18.10 kl 16 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus MusicusLühike jalg 9, Tallinn

NÄITUS 

Adamson-Ericu Muuseum“Ruhnu eleegiad”, kuni 19.10Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni GaleriiEike Eplik, kuni 18.10Art Allmägi, 20.10–01.11 Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“Linlane ja aed”, fotonäitus, kuni 23.10“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015“Karu, Õ ja Joškin kot”, Soome-ugri brändinäitus, kuni 31.05.2015Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11“Inspireeriv India - India Inspiring!” India kultuurist inspireeritud postmargid, kuni 02.11Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Tehtud Poolas” plakatinäitus, kuni 26.10“Eesti disain. Tööstustekstiil”, kuni 09.11Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum“Muusika. Orelid. Aated. Hugo Lepnurm 100”, kuni 31.10Müürivahe 12, Tallinn

Haus GaleriiJuss Piho ja Jüri Mildeberg, kuni 31.10Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea Galerii“Visuaallend” Saskia Järve, kuni 27.10Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru Kunstimuuseum“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus“Jänes Otepää lähistel” Ellinor Aiki, kuni 26.10“Palun, jää seisma”, Madis Luik, kuni 26.10“Väikese linnukese päevik” Irina Pilke (1925–2011) päevikujoonistuste põhjal valminud animatsioon, mille autoriks on läti režissöör, operaator ja graafiline disainer Edmunds Jansons, kuni 26.10Püsinäitus: Paul Kondase maalidPikk tn. 8, Viljandi

Kumu“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11 “Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11“Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust”, kuni 18.01“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam“Meri riidekapis”, kuni 18.01Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, Tallinn

Niguliste Muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU MuuseumPüsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Põleva Kaelaga Kirjak”, kuraator: Ville-Karel Viirelaid, kuni 18.10Kuzja Zverev, maalid, 22.10–15.11Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas “Reaalsuse kontroll” Heiki Leis, joonistused, kuni 08.11Uus 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed“Kaktused – meie torkivad sõbrad”, kuni 19.10Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone Galerii “Back in Business/Annual Report/Aastaaruanne” Tarmo Luisk, kuni 26.10Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone“Tallinna Kunstihoone 80”, kuni 19.10Vabaduse väljak 8, Tallinn

Tartu Kunstimaja “Duul 100”, Kuraator Peeter Talvistu, kuni 19.10Kaie Luik, kuni 19.10“Varemed” Laura Põld, kuni 19.10Vanemuise 26, Tartu

Tartu MänguasjamuuseumPüsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandidÜlikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Pilt ja sõna –Jaan Elken 60” Jaan Elkeni juubelinäitus, 23.10–30.11“Paugutaja Seakülast”, Simson von Seakyli skulptuurinäitus, 21.10–07.12Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii“Lahe trenn III” Mauri Gross, kuni 07.11Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse GaleriiHelle Vahersalu, kuni 28.10Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii“Aleksandr Tishkovi maalinäitus”, kuni 24.10“Ameerikat kujutades” USA saatkonna näitusprojekt, kuni 24.10“Epp Mardi foto ja siiditrükk”, kuni 24.10Liiva 13, Võru

KINO 

Cinamon“Kastitrollid”kl 11.45, 13.15, 16.45“Labürindijooksja”kl 15.30, 18.15“Maagiline Oz”kl 11.15, 12.50“Kadunud”kl 18.45, 21.30“Mängiks mente”kl 15.10 (v.a N); N kl 17.10“Valemaandumine”kl 14.00, 16.00, 20.00, 22.15 (v.a N); N kl 18.00“Lennukid 2”kl 11.05“Kirsitubakas”kl 12.40, 16.30, 20.40“Dracula: Jutustamata lugu”kl 14.30, 18.00 (v.a N)“Kohtunik”kl 19.00, 21.45“Annabelle”kl 22.30“Sils Maria pilved”kl 22.00“Maagia kuuvalgel”kl 17.15 (v.a N), 19.30“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”kl 11.00, 13.30“Amazonia”kl 14.45“Raev”N kl 22.15“Doktor Proktori puuksupulber”N kl 15.15Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza“Kastitrollid”3D: R kl 18.45; E–K kl 18.50;2D eesti keeles: L kl 11.10, 12.45; P kl 11.40; K kl 11.45; E, T kl 11.50; N kl 12.00, 18.55; R kl 12.15;3D eesti keeles: P kl 13.50, 16.10, 17.45; K kl 14.00, 16.20; E, T kl 14.10, 16.30; N kl 14.20, 16.40; R kl 14.30, 16.45, 17.55; L kl 15.00, 17.20; E–K kl 18.00;2D vene keeles: P, E kl 11.20; R kl 11.30; L, T, K kl 11.40;3D vene keeles: kl 13.15 (v.a. R, L, P); N kl 11.30, 15.30; P kl 12.50, 15.10; R kl 13.20, 15.35; L kl 13.45, 16.10; E, T, K kl 15.40“Kirsitubakas”eesti keeles: kl 19.45 (v.a. L, P), 21.50 (v.a. L, P, N); P kl 14.15, 19.15, 21.20; L kl 21.40, 18.50; R, P kl 11.50; E kl 12.20, 17.20; L, N kl 12.40; T, K kl 13.40; R, L kl 16.40; T, K, N kl 17.40; T kl 18.15“Kohtunik”kl 18.45 (v.a. R, L, P), 21.45 (v.a. R, L, P); P kl 12.00, 14.30, 16.20, 21.00; R kl 12.50, 15.45, 19.00, 22.00; E–K kl 13.00; L kl 13.50, 16.30; T, K, N kl 15.50; E kl 16.50, 20.55; L, P kl 18.30, 21.30; T kl 21.15“Lõpupidu”vene keeles: N kl 12.20; L kl 16.50; T–N kl 17.20; E kl 17.50, 20.20; P kl 18.10, 22.20; R, L kl 18.20; T kl 21.40; K kl 22.10; R, L, E kl 22.30“Sils Maria pilved”kl 21.10 (v.a. R, P, N); K kl 18.15; R, P kl 21.15“Valemaandumine”kl 17.00 (v.a. R, L, P), 20.00 (v.a. L, P, N); N kl 13.10, 21.40; P kl 13.55, 17.20, 19.45, 22.00; L kl 16.55, 19.10, 22.20; R kl 17.30, 22.15; E–K kl 22.10“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”kl 16.55 (v.a. R, L, P); E kl 11.40; L kl 11.45, 16.45; R kl 12.10, 17.20; P kl 12.20, 17.00; T, K, N kl 13.00“Amazonia”2D: N kl 11.20;3D: kl 11.20 (v.a. L, P, N); L kl 10.45, 11.30; P kl 10.50, 13.15; R, L kl 13.30; E–K kl 13.40; N kl 13.45“Annabelle”kl 19.15 (v.a. L, P, N), 22.20 (v.a. L, P, N); T, K kl 15.10; E kl 15.45; R kl 16.10; N kl 16.30, 18.45; P kl 16.40, 18.55, 22.10; L kl 17.30, 19.40; L, N kl 21.50“Dracula: Jutustamata lugu”kl 14.55 (v.a. R, L, P), 20.10 (v.a. P, N), 22.00 (v.a. R, P, N); L kl 13.55, 14.45; P kl 14.50, 17.30, 20.00; R kl 15.15, 17.50; N kl 17.45, 19.15, 20.55; E–K kl 17.55; L, P kl 18.00; R, P kl 21.45“Galaktika valvurid”3D: kl 12.10 (v.a. R, L, N); R, L kl 12.00“Kadunud”kl 21.30 (v.a. L, P); N kl 15.25, 18.30; P kl 15.30, 21.10; L kl 15.50, 18.55, 21.20; E–K kl 15.55, 19.00; R kl 16.30; R, P kl 18.40“Kutsuge McCall”kl 21.00 (v.a. P, N); P kl 19.00; N kl 21.10“Labürindijooksja”kl 12.45 (v.a. L, P, E), 15.30 (v.a. P, N), 18.40 (v.a. R, P, N); E kl 12.30; P kl 13.00, 15.15; L kl 13.20; N kl 15.45, 18.15; R, P kl 18.50“Lennukid 2”2D eesti keeles: E kl 12.30; R kl 12.45; P kl 14.55; T, K, N kl 15.45; L kl 16.20“Lucy”E kl 13.45; P kl 20.20; R, L kl 20.30“Ma ei tule tagasi”T, K kl 12.05; R kl 14.10; E kl 14.25“Maagia kuuvalgel”kl 21.40 (v.a. L, T, N), 19.30; N kl 13.45; L kl 14.20; E–K kl 14.30; R kl 14.40“Maagiline Oz”2D eesti keeles: N kl 11.45; E kl 13.30; R, L, N kl 13.40; T, K kl 13.50; P kl 15.20;3D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. P, N); P kl 11.10;2D vene keeles: 14.50 (v.a. R, L, P); R kl 14.35; L kl 14.40; P kl 16.55“Mängiks mente”R kl 13.55; L kl 14.00; P kl 21.50“Segatud tunded”L kl 12.15; P kl 16.10; E–K kl 16.40; R kl 16.50“Sipelgapoiss”eesti keeles: P kl 11.15, 13.30; T–N kl 11.50; L kl 12.10; E kl 15.30; R, L kl 15.40MET Ooper: “Figaro pulm”P kl 12.00; L kl 19.55MET Ooper: “Macbeth”T kl 19.00“Doktor Proktori puuksupulber”eesti keeles: N kl 14.30“Kibe!”N kl 18.00, 19.55, 22.10“Kihv”N kl 21.20NT Live: “Skylight”N kl 21.00“Raev”K, N kl 19.00; N kl 20.50, 22.00; K kl 21.55“Väikese Nicolas' suvevaheaeg”eesti keeles: N kl 15.10Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan“Kastitrollid”2D eesti keeles: kl 11.45 (v.a. L); L kl 11.30;3D eesti keeles: kl 14.00 (v.a. L), 16.15 (v.a. L); L kl 13.00, 15.15“Kirsitubakas”eesti keeles: E kl 17.15; L kl 17.30; K kl 19.45; T kl 15.00; R kl 17.30; P, N kl 19.45“Kohtunik”kl 18.30 (v.a. L, N)“Sils Maria pilved”R, K kl 15.00; T, N kl 17.15; E kl 19.30“Valemaandumine”E, N kl 15.00; P, K kl 17.30; R, T kl 19.45“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”R, L, T kl 11.00; P kl 11.15; E, K, N kl 13.00“Amazonia”2D: E, K, N kl 11.00; R, T kl 13.00; P kl 13.15; L kl 13.45“Annabelle”R, E, K kl 22.00“Dracula: Jutustamata lugu”P kl 15.15; L kl 18.00; R, E, K kl 21.30; P, T kl 22.00“Kadunud”N kl 21.15; P, T kl 21.30“Maagia kuuvalgel”L kl 15.45MET Ooper: “Figaro pulm”L kl 19.55“Kihv”N kl 22.00“Raev”N kl 18.30Riia 14, Tartu

Solaris Kino“Sils Maria pilved”R kl 19.00; L–K kl 19.20; N kl 18.50“Kirsitubakas”R kl 16.45, 19.15, 21.45; L–K kl 16.45, 19.15, 22.00; N kl 15.45, 22.10“Kastitrollid”3D eesti keeles: R kl 12.00, 14.15, 16.30, 17.45; L–N kl 12.00, 14.15, 15.45, 16.30;3D vene keeles: R kl 13.30, 16.40; L–N kl 11.15, 13.30“Kohtunik”R kl 18.45, 21.45; L–K kl 13.45, 18.45, 21.45; N kl 13.30, 18.45, 21.45“Valemaandumine”R kl 12.00, 14.30, 16.50, 20.00, 22.20; L–K kl 11.00, 14.30, 16.50, 20.00, 22.20;N kl 11.00, 14.30, 16.30, 20.00, 22.20“Amazonia”3D: R kl 12.45, 16.15; L–N kl 11.00, 13.15“Annabelle”R–N kl 20.10, 22.20“Maagia kuuvalgel”R kl 19.10, 21.30; L–N kl 19.30, 21.45“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”R kl 12.30, 14.45, 15.45; L–N kl 11.45, 13.00, 15.00, 17.55“Dracula: Jutustamata lugu”R–N kl 18.10, 22.10“Kadunud”R kl 19.00, 21.30; L–K kl 15.10, 19.00, 21.30; N kl 15.10, 19.00, 21.40“Maastik mitme kuuga”R kl 15.00; L–N kl 13.20“Võtame rahulikult”R kl 17.00; L–N kl 17.20“Brooklyni kõige vihasem mees”R kl 14.15; L–N kl 15.15“Labürindijooksja”R kl 14.20; L–N kl 16.50“Maagiline Oz”2D eesti keeles: R–N kl 12.25;2D vene keeles: R kl 12.50; L–N kl 11.15“Raev”N kl 19.15Estonia pst 9, Tallinn

Võru kino Kannel“Amazonia”3D: R kl 15.45; E kl 14.00“Lennukid 2”3D: R kl 17.20; E, T kl 17.30; K kl 16.00“Kutsuge McCall”R kl 19.00; E, T kl 21.15; K kl 21.00“Maagia kuuvalgel”R kl 21.15; E, T kl 19.15“Kastitrollid”2D: P kl 17.303D: P kl 16.00; E, T kl 15.45; K kl 14.15Liiva 13, Võru

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt