Äripäev • 22. oktoober 2014
Jaga lugu:

Rahandusministeerium valis uue asekantsleri

Jürgen Ligil (vasakul) on kindel tunne, et aastaid riigieelarve ja makromajanduse asekantsleri portfelli kandnud Ivar Siku (paremal) tööd jätkab Kaie Koskaru-Nelk.
Jürgen Ligil (vasakul) on kindel tunne, et aastaid riigieelarve ja makromajanduse asekantsleri portfelli kandnud Ivar Siku (paremal) tööd jätkab Kaie Koskaru-Nelk.  Foto: Julia-Maria Linna

Novembrist asub rahandusministeeriumi eelarvepoliitika asekantsleri ametikohale avaliku konkursi tulemusena tööle Kaie Koskaru-Nelk, kes vahetab välja Ivar Siku, teatas ministeerium.

Koskaru-Nelk töötas alates 2013. aasta maikuust kultuuriministeeriumi finantsosakonna juhataja. Aastatel 2009–2013 töötas ta rahandusministeeriumi riigieelarve osakonnajuhatajana, 2002–2009 justiitsministeeriumis finantsanalüütiku ning talituse juhatajana ja 1997–2001 Eesti Pangas finantsanalüütikuna.

Kaie Koskaru-Nelk on lõpetanud 2001. aastal Tartu Ülikooli  majandusteooria ja välismajanduse eriala magistrikraadiga.

Eelarvepoliitika asekantsleri haldusalas on riigieelarve osakond, välisvahendite osakond, välisvahendite rakendamise osakond, fiskaalpoliitika osakond, kohalike omavalitsuste finantsjuhtimise osakond ning ELi maksete osakond.

Uus asekantsler asub tööle 24. novembrist 2014.

Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt