Pille Ivask • 12. detsember 2014 kell 4:09

Ecclestone hoiab F1 sarjast kümne küünega kinni

Bernie Ecclestone  Foto: epa

Vormel 1 boss Bernie Ecclestone on öelnud, et tal pole mingit kavatsust autovõidusõidu kuninglikust sarjast lahkuda ning juhtpositsiooni kellelegi üle anda, kirjutab Financial Times.

„Ma juhin seda kompaniid justkui kuuluks see mulle,“ väitis Ecclestone, kes on sattunud võimuvõitlusesse vormel-1 suurima osaniku investeerimisfirma CVC Capital Parnersiga.

Ecclestone, kes on juhtinud vormel-1 sarja üle 30 aasta, keeldub vastu võtmast CVC kaasasutaja Donald McKenzie ettepanekut panna sarja täitevülesannete etteotsa Diageo endise ülemuse Paul Walshi.

CVC taolise strateegia eesmärk on vähendada Ecclestone'i nii-öelda raudset haaret. Kui Ecclestone'ilt küsiti, mida ta koos Walshiga töötamisest arvab, vastas ta: „Ma ei pea mitte midagi mitte kellegagi koos tegema. Õnneks on mul pangas mõned dollarid ning ma ei otsi teist tööd.“

„Olen õnnelik seni, kuni juhtkond on minuga rahul. Kui tunnen, et ei saa enam hakkama, siis lõpetan,“ lausus Ecclestone. Ta lisas, et erru minemise punkti ta jõudnud veel ei ole.

Ecclestone lausus, et vormel-1 ringkondades liigub mitmeid inimesi, kes võiksid olla kas Walshi või tema enda asemel.

Hetkel kuum