Äripäev • 30. november 2015 kell 6:38

Eesti digikodanikele avati äriplatvorm

Eesti digikodanikele avati äriplatvorm  Foto: Erik Prozes

Ajujahi finalistide hulka valitud Rubik’s Solution avas platvormi nimega eResNetwork, mis on suunatud vaid e-residentidele.

Platvormil saavad kasutajad suhelda teiste e-residentidega, ettevõtete ja idufirmadega, investorite, eriala nõustajate ja riigi esindajatega. Lisaks tehakse e-residentidele pakkumisi ja luuakse ärivõimalusi, vahendatakse kontakte ning otsesuhtlust organisatsioonide ja ettevõtetega. Võrgustik pakub ka võimalust kogemuste jagamiseks ning õppimiseks spetsialistidelt.

„E-residentsus muudab viisi, kuidas Interneti platvormid ja suhtlus täna töötavad. Facebooki, Google, AirBnB ja teiste veebiplatvormide probleemid tulenevad just asjaolust, et kasutajad ei ole identifitseeritud. See ongi probleem, mille eResNetwork lahendab,“ ütleb Kaspar Triebstok, eResNetworki kaasasutaja.

Ärivõrgustiku idee algatajaks on digitaalse innovatsiooni agentuur Rubik’s Solutions, meeskonnas on seitse liiget Eestist, Suurbritanniast ja USAst. eResNetwork on valitud ka Ajujahi Top 30 finalisti hulka.

Hetkel kuum