5. jaanuar 2016
Jaga lugu:

Vaata Eesti enimmüüdud nutitelefonide TOPi

Foto: pixabay.com

Kui Eesti Telekomis (EMT ja Elion) oli mullu kõige müüdum telefon iPhone, siis Elisa edetabelis jäi Apple´i nutitelefon alles 13. kohale. Oluline on siinkohal märkida, et Elisa sai Apple´i seadmete ametliku müügiõiguse alles mullu kevadel.

Elisa Eesti juhatuse liige Andrus Hiiepuu kommenteeris, et nende firmas tõusis keskmise müüdud nutitelefoni hind aastaga 30%. Kui võrrelda omavahel aasta viimaseid kuid, siis 2014. detsembris oli müüdud nutitelefonide keskmiseks hinnaks 236 eurot ning mullu detsembris 307 eurot, lisas ta.

Eelmise aasta kolme esimese kvartali jooksul EMT ja Elioni müügikanaleis liidripositsiooni hoidnud iPhone 6 andis viimases kvartalis teatepulga üle nooremale vennale iPhone 6s-ile ning taandus ise kvartali kokkuvõttes kuuendale positsioonile.

Aasta kokkuvõttes mahtusid Eesti Telekomi müügikanaleis esikümnesse kolme tootja mudelid: Samsung (viis mudelit), Apple (kolm mudelit), Sony (kaks mudelit). Seejuures koosnes esikümme vaid nutitelefonidest.

Elisa müügiedetabeli esikümnesse mahtusid samuti kolme tootja telefonid: Sony (neli mudelit), Huawei (kolm mudelit), Samsung (kolm mudelit).

Mis olid kahe Eesti suurema telekomiettevõtte müügiedetabelite TOP 10, saab edasi vaadata teemaveebist ituudised.ee

Jaga lugu:
Hetkel kuum