Jane Suu • 16 november 2016

Kinnisvara TOP: õnn ja õiged otsused

Kaamos Kinnisvara juhatuse liige Ivar Vahter lubab uute korterite ehitamist tuleval aastal jätkata.  Foto: Raul Mee

Parimaid kohti noppisid ärikinnisvara haldavad tuntud firmad, mis kogusid 2015. aastal suurtest büroo- ja kaubandushoonetest üürimakseid ja tugevdasid haaret laienduste või uute projektide käivitamisega.

Kinnisvarafirmade TOPi esinumber Kaamos Kinnisvara AS teenis mullu 21,8 mln eurot müügitulu ja 14,1 mln eurot puhaskasumit. Tallinna Kaubamaja Kinnisvara ASi müügitulu oli 11,9 mln ja Capfield OÜ müügitulu 14,4 mln eurot. Ettevõtte puhaskasum ulatus mullu vastavalt 21,4 mln ja 17,1 mln euroni.

“Peame oma edukuse aluseks pikaaegset kogemust, professionaalset tööd ning kliendile orienteeritust. Ei saa salata, et ka õnnel on oluline osa olnud, kuid head tulemused tulenevad enamasti ikka õigetest otsustest,” kommenteeris Kaamos Kinnisvara juhatuse liige Ivar Vahter n-ö vedamise osa heas majandustulemuses.

2016. aasta sügisel ilmuvad Äripäeva TOPid on koostatud 2015. aasta majandusnäitajate põhjal. Koondedetabeli aluseks on kuus majandusnäitajat: käive 2015, ärikasum 2015, käibe ja kasumi kasv 2015. aastal, rentaablus ning varade tootlikkus.

Äripäeva edetabelid on kättesaadavad www.aripaev.ee/top

Hetkel kuum