Äripäev • 23. juuli 2018
Jaga lugu:

Indrek Tederi büroo liitus Deloitte'iga

Endise õiguskantsleri Indrek Tederi ja Deloitte Legal advokaadibüroode meeskonnad ühinevad, teatasid ettevõtted.

Indrek Teder  Foto: Andras Kralla

Ühinenud meeskondi asub Deloitte Legal Eestis juhtima senine Teder Advokaadibüroo juht Marko Pikani.

Indrek Tederi sõnul on advokaadibüroode turg tugevalt konsolideerumas. “Kliendid muutuvad järjest enam rahvusvaheliseks ja vajavad nõustajatelt lahendusi, mis tihti hõlmab teadmisi lisaks õigusele ka külgnevatest ärivaldkondadest mitmetes riikides. Lisaks õigusmaastikul toimuvale konsolideerumisele on alanud õigusabiteenuse osade automatiseerimine, mis muudab valdkonda lähiaastatel oluliselt," rääkis ta. Tema hinnangul lubab Tederi ja Deloitte’i meeskondade ühinemine pakkuda klientidele paremat teenust enam kui 18 riigis.

Deloitte Legali Baltikumi juhi Gintautas Bartkuse sõnul ootavad kliendid advokaatidelt kiiremat teenust väiksemate kulude eest. "Koos tugeva Tederi meeskonna liitumisega saame Eestis kiirendada oma võimekust vastamaks nendele põhimõtetele ja kliendi ootustele,” sõnas Bartkus.

Deloitte Legal Eesti on osa Deloitte Legal Central Europe'ist. Lisaks Deloitte Legal Advokaadibüroole tegutseb Eestis ka maksuteenuseid pakkuv Deloitte Advisory ning audiitorfirma Deloitte Audit. Deloitte Legal Central Europe ühendab endas enam kui 340 jurist ja advokaati 18 riigis. Globaalslet kuulub Deloitte Legal’isse enam kui 2000 õigusspetsialisti enam kui 80 riigist.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum