Äripäev • 28. jaanuar 2019 kell 15:55

Raadiohommikus: ühisrahastuse esimesed hapud projektid

Homse Äripäeva kaaneloos tuleb juttu hapuks läinud ühisrahastuse projektidest.  Foto: Liis Treimann

Teisipäeval avaldab Äripäev ülevaate ühisrahastuse hapuks läinud projektidest ning teema tuleb jutuks ka Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Räägime ühisrahastusse investeerimise riskidest ja esimestest ebaõnnestumistest börsitoimetuse ajakirjaniku Indrek Mäega. Lisaks räägime Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu tegevjuhi Arno Sillatiga värskelt valminud mootorsõidukite müügi konkurentsiraportist.

Hommikuprogrammi juhivad Liis Amor ja Aivar Hundimägi.

Päev jätkub kolme saatega.

11.00–12.00 "Investor Toomase tund". Investor Toomase konverentsil salvestatud aruteluringis räägivad oma portfellist, investeerimispõhimõtetest ja -strateegiatest investor ja Äripäeva koostatud Eesti Rikaste TOPis olev laiahaardeline ettevõtja Raivo Hein, advokaat ja 2018. aasta Äripäeva Investorite TOPi 25. koha omanik Indrek Naur ja eestlastest Skype’i loojate investeerimisfirma Ambient Sound Investments portfellihaldur Arko Kadajane.

Arutlusringi juhib Nasdaq Tallinna börsi tegevjuht Kaarel Ots. Arutlusring on salvestatud sel kuul toimunud investor Toomase konverentsil.

13.00–14.00 "E-kaubanduse areng ja tulevik". Saates tuleb juttu eelmisel aastal Baltikumi e-kaubanduse auhindadel kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli toidu ja joogi kategoorias võitnud Kafo e-poest. Kuidas seda arendati, kui pikk eeltöö selle nimel käis, mis auhindu veel võideti, kuidas toimus koostöö arendajaga ning kuidas iga päev kasutajamugavust parendatakse? Samuti saab teada, kuidas Kafo e-pood turundust teeb ja on sidunud e-poe ja kauplused ühtseks tervikuks. Saates on külas Kafo e-kaubanduse arendusjuht Urmas Piik ja UX/UI disainistuudio Bit Finer asutaja ja tegevjuht Lauri Post. Saadet juhib Art Lukas Maksekeskusest.

15.00–16.00 "Töö ja palk". Saade on kokku pandud konverentsi Palga Päev populaarseimatest ettekannetest. Saate esimeses pooles räägib Arvato Services personalijuht Pille Room sellest, kuidas palk kujuneb. Saate teise poole aga sisustab Palgainfo Agentuuri juht ja analüütik Kadri Seeder kõneldes sellest, kuidas palgamuutus ja erinevad lisatasud töötajate käitumist mõjutavad.

Kuulake raadiot otse siit.

Hetkel kuum