Marge Väikenurm • 9. juuni kell 15:54
Uudised
Ainult tellijale

Skandaalse logistikafirma eksjuhid astuvad kohtu ette

Ettevõttest Via3L Spedition suure mässuga lahkunud kaks väikeomanikku Lauri Latt (vasakul) ja Elmer Maas on öelnud, et hoopis teised omanikud kavaldasid neid üle.  Foto: Andras Kralla

Kolm aastat tagasi kaotas logistikafirma Via3L Spedition üleöö oma töötajad, millest tõusis skandaal, mis päädib nüüd sellega, et neljapäeval astuvad kohtu ette firma endised juhid Elmer Maas ja Lauri Latt.

Kriminaalsüüdistuse saanud mehi kaitseb advokaat Oliver Nääs, vastaspoolel seisab riigiprokurör Maria Entsik, kes süüdistab Latti ja Maasi samas asjas, milles kahtlustasid mehi ka nende vanad tööandjad. Nimelt saabus 2018. aasta suvel uudis, et ekspedeerimisfirmas Via3L Spedition pidid omanikud üleöö juhtimise ise üle võtma, sest Maas ja Latt viisid ettevõtte töötajatest tühjaks, samuti tekitasid varalist kahju.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum