Eurovisioonil Eestit esindav Puuluubi liige Marko Veisson rääkis, et folgiansambli ja 5Miinuse klapp on müstiliselt hea vaatamata vanuste ja žanri erinevustele.
- Tänavu esindab Eestit Eurovisioonil 5Miinust ja Puuluup. Foto: DPA/Scanpix
Marko Veisson käis märtsis Äripäeva raadio saates “Läbilöök”, kus muusik rääkis Eurovisioonil esinemisest, mustadest ülikondadest, artisti varasemast elust ning muidugi ka koostööst 5Miinusega.
Veisson tõdes, et kuigi pealt näha on kahe ansambli vahel palju erinevusi, siis need kontrastid töötavadki. Mõlemal poolel pole ka kunagi niisugust klappi olnud teiste artistidega, et tehakse üheskoos täispikk album.
5Miinusele omane ropendamine pole Puuluubile takistuseks. Veissoni sõnul on ropendamine osa keelest, kuid seda ei tasu kuritarvitada. Ühe ropu sõna laulab Veisson ka värskes albumis 5Miinusega.
Räägime nüüd natukene rohkem teie koostööst 5Miinusega. See tundub nagu siga ja kägu, miks see kombinatsioon nii hästi töötab?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänavu mais tuleb Marko Veissonil ühes Ramo Tederi ja 5Miinusega esineda paarisajale miljonile inimesele. Etteaste ise Veissonile muret ei valmista, küll aga Eesti esindamine ja kalli hinnaga lavatoss.
Uus võimalus: jäta küsimusi hommikuprogrammi külalistele
Teisipäevane hommikuprogramm võtab fookusesse Äripäeva lugejate ja kuulajate kaks meelisteemat – investeerimise ja kinnisvara.
Ansambli 5MIINUST ridadest võib leida nii mõnegi investori, kes paigutab vara nii börsidele kui ka krüptovaradesse. Sir Lancelot on eelmise aasta algusest teeninud portfelliga üle 65% tootlust.
Etnoloog-DJ analüüs
Ilmselt pannakse Puuluupi nüüd etnomuusika ringkondades tähele. Küsimus on aga, kuidas läheb edasi, kirjutab etnoloog ja DJ Aimar Ventsel.
Miks väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted peaksid panustama rohkem innovatsiooni ja kuidas pank saab siin olla neile abiks, räägitakse värskes Äripäeva raadio saates.