Juhan Lang • Indrek Mäe • 23. november 2016 kell 10:30

Ühisrahastuse võlud ja valud: Investly

Investly investorkogukonna juht Kristjan Velbri.  Foto: Andres Haabu

Mis on arvete rahastamisega tegeleva Investly hetkeseis ja tulevikuplaanid, millistel tingimustel saab nende kaudu raha kaasata ja investeerida ning kas ühisrahastust ootab kriis, on vaid mõned küsimused, millele vastab tänases saates Investly investorkogukonna juht Kristjan Velbri.

Esimene rahakaasajatele suunatud konverents toimub 11. aprillil

Asukohaks innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

Kohal on nii Estateguru, CrowdEstate, Funderbeam, Fundwise, kui Investly

Töötubades jagatakse kogemusi sellest, mismoodi saab väga hea kampaania abil vajalik investeering kokku.

Täpsem info ja registreerimine siin ning Facebookis.

Tegemist on kolmanda saatega sarjast, mille raames kutsume saatesse "Äripäev eetris" kõik ühisrahastusplatvormide esindajad. Nii on potentsiaalsetel investoritel ja rahakaasajatel võimalik saada vastused oma küsimustele ning luua laiem pilt ühisrahastusest kui investeerimisvõimalusest. Täpsemalt sellest, mida üks või teine platvorm endast kujutab ning milliseid investeerimisvõimalusi pakub. Juttu tuleb ka riskidest ühisrahastuses.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris. Nende hulgas on ka esimene ühisrahastuse teemaline saade Estategurust.

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum