Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Aivar Uutar: rahakülvist võrsub õpitud abitus, kuid on ka pääsetee
Kõik, kes riigilt abi paluvad, võiksid anda midagi ka vastu, teha midagi kasulikku ühiskonna heaks, pakub ET Grupi juht, energiatõhususe visionäär Aivar Uutar.
Oleme juba peaaegu kuu aega olnud turbulentsis, mille lõpptulemust pole võimalik ette ennustada. On päris selge, et kriisijärgne elukorraldus erineb kriisieelsest kardinaalselt. Viimasel ajal on meediast jäänud kõlama peamiselt kaks teemat: viirus ja toetusmeetmed. Viiruse leviku piiramiseks ja ohjeldamiseks laseme ettepanekuid ja vajalikke otsuseid teha neil, kellel vastav pädevus. Ja püsigem kodus, kel vähegi võimalik.
Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt hüve – see on muutumas tööandja konkurentsieeliseks, mida ootavad nii noored spetsialistid kui ka kogenud töötajad. Mida tervisekindlustus tegelikult katab, kuidas on töötajate ootused viimastel aastatel muutunud ja kuidas see kõik mõjutab tööandja brändi?