Iga inimene on külalistunni andmiseks suuteline, kirjutab Roosna-Alliku põhikooli õpetaja, klassijuhataja ja õppejuht Kätlin Merisalu.

- Roosna-Alliku põhikooli õpetaja, klassijuhataja ja õppejuht Kätlin Merisalu.
- Foto: Erakogu
Oma kooliajast ma ei mäleta, et meile oleks räägitud rahast. Ilmselt on see ka põhjus, miks minust pole veel miljonär saanud. Rahatarkuse alged olen omandanud alles kolmekümnendates eluaastates iseõppimise kaudu ja pikk tee on veel minna, et saavutada rahaline sõltumatus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtete jaoks tähendab iga seisma jäänud sõiduk kaotatud aega, katkiseid graafikuid ja lisakulu. Kui ettevõtte autopark koosneb mitmest sõidukist, võib isegi tavapärane hooldus või hooajaline rehvivahetus muutuda logistiliseks väljakutseks. Just siin tuleb mängu uus lähenemine – mobiilne autoteenus, mis liigub ettevõtte juurde kohale.