Rainer Saad • 14. jaanuar 2015 kell 7:29

Miljardär: armastan Teslat ja Manchester Unitedit

Ron Baron on Tesla ja Manchester Unitedi aktsiatega rahul.  Foto: Bloomberg

Miljardärist investor Ron Baron ütles, et armastab praegu kahte aktsiat – elektriautode tootjat Tesla Motors ja jalgpalliklubi Manchester United.

Baron usub, et teenib oma investeeringu Teslasse mitmekordselt tagasi kümne aastaga, kuna üha rohkem inimesi hakkab elektriautosid eelistama, vahendas CNBC. Maailmaturul on nafta hind teinud kiire languse ja see kajastub ka bensiinihindades. Baroni sõnul ei mõjuta madalamad bensiinihinnad Teslat.

Hiljuti ostis Baron endale ka uue Tesla auto. "Sa sõidad sellega ja möödud bensiinijaamast ning mõistad, et ei lähe sinna enam kunagi. Ainult siis, kui on vaja WCsse minna," ütles ta.

Mis puudutab jalgpalliklubi Manchester United, siis sellega loodab Baron oma investeeringud 4-5kordistada. "Jalgpall on kõige populaarsem telesaade maailmas," ütles Baron.

Praegu pole Tesla ega Manchester United Baroni juhitava 26,8 miljardi dollarilisse investeerimisportfelli lisatootlust toonud. "Meil on 450 investeeringut ja 10 parimat moodustavad 18 protsenti kõigist meie varadest," ütles ta.

Baronil on peale Tesla ja ManU veel 36 investeeringut, mille suurus on üle 200 miljoni dollari ja mis on talle toonud suurt tootlust.

 

Hetkel kuum