Kaspar Allik • 8. oktoober 2019 kell 11:15
Börsiuudised
Ainult tellijale

Börsilt lahkumine teeks Baltika elu kergemaks

Börsiettevõttel ei ole võimalik väga avatult oma inimestega suhelda, mis on väga suur takistus, tõdes Baltika juht Mae Leyrer.   Foto: Andras Kralla

Baltika tänasel aktsionäride erakorralisel koosolekul pikka juttu ei olnud. Ainus päevakorrapunkt, uue nõukogu liikme valimine, hääletati ära ning paari minutiga oli koosolek lõppenud. Äripäevaga rääkinud tegevjuht Mae Leyrer ning nõukogu nõunik Meelis Milder leidsid aga mõlemad, et börsilt lahkumine teeks ettevõtte elu ning strateegilise muutuse kergemaks.

Baltika tegevjuhi Mae Leyreri sõnul aitaks börsilt lahkumine eelkõige ettevõttesisest kommunikatsiooni parandada. „Ma olen harjunud olema väga avatud inimene,“ rääkis Leyrer. „Börsiettevõttena on regulatsioonid, mida pead jälgima. Ei ole võimalik nii avatult oma inimestega suhelda, mis minu jaoks on väga suur takistus.“ Lihtsam ettevõttesisene kommunikatsioon olekski põhiline, mida börsilt lahkumine parandaks, tõdes Leyrer.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum