
- Tallinna börsi börsikell.
- Foto: Liis Treimann
Nädal algas Tallinna börsil 1,49% tõusuga 1957,68 punktile. Vilniuse börs kerkis 0,27% ja Riia börs 0,34%. Balti Benchmark indeks edenes 1,43%, 1540,11 punktile.
Tugev kuu viimane päev ei päästnud siiski tervet kuud. Aasta algusest on Tallinna börs kaotanud 2,17%, Riia börs 1,5% ja Vilniuse börs 0,96%. Benchmark indeks on taandunud 1,83%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui veel mõned aastad tagasi seostati 5G-d pigem tulevikutehnoloogia ja lubadustega, siis tänaseks on see muutunud praktiliseks osaks meie igapäevasest digielust. Kasutajate jaoks ei ole 5G enam lihtsalt kõrgem number mobiilside generatsioonide reas, vaid platvorm, millel toimivad teenused, mida peame iseenesestmõistetavaks – alates TV voogedastusest ja videokõnedest kuni nutikate koduseadmete ja pilvemängudeni.