Kuidas börsidel hõlptulu teenida?

Seppo Saario esineb peagi Eestis.  Foto: Andres Haabu
investor Toomas • 31. märts 2017 kell 10:00

Äripäev külastas Soome börsilegendi Seppo Saariot ning uuris, milliseid tehnilisi indikaatoreid tema aktsiatega kauplemisel jälgib.

Saario sõnul on tal kokku kolm investeerimisportfelli. Ühes hoiab ta aktsiaid, mida ei kavatse kunagi müüa. Teise kuuluvad investeeringud, mille ajahorisont on 1-10 aastat ning kolmandaga kaupleb lühiajaliselt.

„Juhul, kui vajan raha, lähen ja kauplen sellega,“ selgitas ta.

Videointervjuus annab vanameister Nokia aktsia põhjal praktilisi näpunäiteid, kuidas tehnilise analüüsi põhjal ostu- ja müügitehinguid paremini ajastada.

Üllatus fännidele

Seppo Saariot saavad kõik fännid peagi näha ka Tallinnas. Nimelt esineb juunis esimest korda Eestis professionaalne kaupleja ja maailma populaarseimate kauplemisõpikute autor Alexander Elder, ning Seppo Saario räägib samal konverentsil, kuidas tema Elderi meetodeid praktikas kasutab.

Teadmisi jagavad kaks investeerimis- ja kauplemismaailma tippu, kel kahepeale kokku ligi 100 aastat börsikogemust. Samuti osaleb Saario päev hiljem Elderi ühepäevasel kauplemiskoolitusel. Mõlema ürituse kohta leiab rohkem informatsiooni siit.

Et osalejate arv on piiratud ja suur osa kohtadest on juba läinud, tasub kõigil huvilistel ennast registreerida võimalikult kärmelt.

20. mail ilmub Äripäeva raamatuklubi, LHV ja Admiral Marketsi koostöös eesti keeles Alexander Elderi tähtteos „The New Trading for a Living“.

Raamatut, konverentsi ja koolitust toetavad LHV ja Admiral Markets.

Hetkel kuum