2025. aasta esimene täispikk töönädal algab Äripäeva raadios reisi-, loto- ja kinnisvarajuttudega, sekka ka ettevaadet algavale börsinädalale.
- Air Balticu probleemidest ajendatuna palusime kella kaheksaks stuudiosse reisibüroo Karol OÜ juhi Margus Parve, kellega räägime lisaks Läti lennundusettevõttele veidi ka Eesti inimeste ja ettevõtete välisreisidest laiemalt. Foto: Andras Kralla
Air Balticu probleemidest ajendatuna palusime kella kaheksaks stuudiosse reisibüroo Karol OÜ juhi Margus Parve, kellega räägime lisaks Läti lennundusettevõttele veidi ka Eesti inimeste ja ettevõtete välisreisidest laiemalt.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kuula uue turundussarja esimest saadet
Uue saatesarja „Password” avasaates sukeldume emotsionaalse turunduse maailma ning analüüsime, miks emotsioonid mängivad reklaamis ja meedias tihti ratsionaalsest lähenemisest suuremat rolli.