Miks osaleda Usaldusväärse Ettevõtte projektis?

25. november 2016, 12:20
www.usaldusvaarneettevote.ee
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20161125/CM/161129787/AR/0/AR-161129787.jpg

Sertifikaadi Usaldusväärne Ettevõte näol on tegu ettevõtte CBOK poolt Poolas 2013. aastal loodud projektiga, mis kinnitab ettevõtte laitmatut mainet internetis.Eestis antakse sertifikaati välja 2016. aasta maist ja projekti juhib KAUK OÜ. Projekt on loodud ettevõtetele, mis võivad olla õnnelikud laitmatu maine üle internetis – kõnealune sertifikaat kinnitab seda fakti ning aitab kaasa edukale turundustegevusele.

Kuidas projekt toimib?

Kontrollimaks, kas ettevõtted kvalifitseeruvad projektis osalema, on loodud autentne süsteem. Uuring koosneb mitmest osast ning esmalt laaditakse alla ettevõtete informatsioon, millele lisandub nimekiri nii-öelda tundlike fraasidega. Tundlike fraaside all mõistetakse seejuures negatiivse olemusega sõnu, mida kliendid võiksid ettevõtete kohta kasutada.

Järgmiseks filtreeritakse kogu interneti sisu ja tehakse kindlaks, kas neid fraase on kasutatud analüüsitava ettevõttega seoses. Kui nimetatud seost ei leita, on uuringu tulemus positiivne. Seose ilmnemisel eemaldatakse ettevõte projektist.

Näide sarnasest projektist on maailma suurima reisipõhise sotsiaalvõrgustiku TripAdvisor väljastatav Certificate of Excellence’i auhind, mis on Eestis samuti juba aastaid tuntud. Selle sertifikaadi välja andmine põhineb samuti klientide hinnangutel, kuid piirneb turismivaldkonnaga.

Erinevus seisneb selles, et Certificate of Excellence lubab teatud protsendilist negatiivset tagasisidet uuritava ettevõtte suhtes, käesoleva projekti puhul aga välistab ka üks negatiivne tagasiside projektis osalemise.

Kui analüüsi tulemus on positiivne, teavitatakse sellest ettevõtte omanikku ja pakutakse talle võimalust luua endale e-visiitkaart meie projekti kodulehel. Lisaks on ettevõtetel võimalik ise uuringu läbiviimist taotleda. Sellisel juhul helistatakse pärast uuringu teostamist taotluse esitanud isikule ning antakse teada, kas tulemused osutusid positiivseks või negatiivseks. Taotlust saab esitada veebilehel: www.usaldusvaarneettevote.ee/signUp

Projektis osalemine annab märku klientide usaldusest

Kui ettevõtte tulemus on positiivne ja selle omanik on huvitatud projektis osalemisest, luuakse ettevõttele e-visiitkaart meie kodulehel, mis on omamoodi kataloog sertifikaadi vääriliseks hinnatud usaldusväärsetest ettevõtetest. Kuna pabersertifikaate on lihtne kopeerida ja printida, on e-visiitkaart kindlaim garantii, et ettevõte on tõepoolest süsteemi poolt kontrollitud ja positiivse hinnangu osaliseks saanud.

Sertifikaadil on märgitud täpne uuringu teostamise kuupäev ja kellaaeg. Samas on klientidel võimalik ka uuringu järel anda ettevõtte kohta negatiivset hinnangut. Ettevõtted, mis on saanud klientide positiivse hinnangu osaliseks, saavad endale paberkandjal sertifikaadi ning ka e-visiitkaardi, mis toimib ühtlasi kodulehena.

Meie kodulehel on võimalik leida ettevõtteid nime, registrikoodi või asukoha järgi. Lisaks tulevad projektiga liitunud ettevõtted esile erinevaid otsimootoreid kasutades.

Rohkem informatsiooni projekti kohta leiab http://www.usaldusvaarneettevote.ee

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2016, 12:20

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing