Miks usaldab üle 500 e-poe ja kaupluse Eestis just ESTO makselahendusi?

ESTO Pay ehk e-poodide pangamakselinkide makselahendus on kiireim, lihtsaim ja nutikaim kliendimaksete kogumismeetod. Lisaks pangamaksetele, pakub ESTO alternatiivseid makseviise, kus kliendid saavad enda väljaminekuid mugavalt ajatada.  Foto: ESTO AS

ESTO on võitnud oma partnerite südamed uudse ja täisautomaatse järelmaksulahendusega, kuid ka erinevate "Osta nüüd ja maksa hiljem" makseviiside ja e-poe makselahendustega, mis aitavad klientidel müüki kasvatada, konversiooni tõsta ning tuua e-poodidesse ostlema uusi kliente.

ESTO-ga teevad koostööd sellised suured e-kaubanduse tegijad nagu Kaup24, Mööbel1, Weekendshoes, Goldtime, Rademar, RDE, Mobipunkt ja paljud teised.

ESTO abil pakub Goldtime oma klientidele näiteks personaliseeritud vaatega Goldtime järelmaksu. Samuti võimaldatakse Jahipauna klientidele e-poe nimelist järelmaksu ning Jahipauna 3-osalist makseviisi. Näiteid on paljud - ka Eesti suurim e-pood Kaup24 on brändinud omanimelise järelmaksu ning SLICE 3-osalise makseviisi, mis aitab turunduslikult palju paremini esile tõsta ESTO innovatiivseid makseviise.

Klientide usalduse on aidanud luua mugav ja kiire järelmaksulahendus, millega ESTO esimesena turule tuli. ESTO alustas tegevust 2017. aastal, kui tuli esimesena Eestis turule täisautomaatse ja reaalajas otsust tegeva järelmaksulahendusega, mis võitis kiirelt suurt tähelepanu ja usaldust e-poodide ning kaupluste seas.

E-poodidel rohkem tellimusi

“2021. aasta seisuga usaldab ESTO-t juba üle 600 partneri kogu Baltikumis ning ettevõte pakub lisaks järelmaksule mitmeid erinevaid maksevõimalusi. ESTO on suutnud tõsta märgatavalt e-poodide konversiooni ning kasvatada tellimuste arvu, kogukäibeid ja keskmise tellimuse ostukorve,” selgitas ESTO partnersuhete juht Martin Ustaal.

Aina enam on ESTO suunamas enda 120 000+ aktiivset klienti enda partnerite e-poodi ehk koostöö ESTO-ga toob partnerile ka uusi kliente ja lisamüüki. Sellest efektist saab osa juba 600 partnerit üle kogu Baltikumi! Lihtne.

ESTO suurim eesmärk on olla Baltimaade juhtiv uuenduslike makse- ja ostlemisteenuste pakkuja. ESTO teeb kõik maksed lihtsaks nii tarbijale kui ka kaupmehele, nii e-poes kui ka kaupluses. ESTO pakub kõikvõimalikke makseviise müükide kasvatamiseks ja konversiooni tõstmiseks - erinevatele kliendisegmentidele, erinevate makseplaanidega ja –võimalustega.

“ESTO abil saavad nii era- kui ka ärikliendid mugavalt ja kiirelt osta kohe ja soovi korral ka maksta hiljem. Me pakume e-poodide vahendusel kliendile sobivat makselahendust või makseplaani enda tellimuse ajatamiseks. Klient saab ise valida, kuidas ta soovib tasuda. Lihtne,” märkis Ustaal.

Turvaline ja kiire maksete vahendamine e-poes

ESTO eesmärk on pakkuda iga e-poe igale kliendile temale sobivat makseviisi lihtsalt, turvaliselt, mugavalt ja kiirelt. ESTO paneb väga suurt rõhku innovatsioonile ja personaliseeritusele ning pakub kõikvõimalikke makseplaane ja -võimalusi nii e-poodidesse kui ka kauplustesse.

Lisaks osamaksete kaupa maksmise erinevatele võimalustele, mis on muutunud väga populaarseteks makseviisideks Eesti tarbijate seas (näiteks 3-osaline makseviis ja/või järelmaks kuni 48 kuud), tuli ESTO välja innovatiivse ESTO Payga.

ESTO Pay ehk e-poodide pangamakselinkide makselahendus on kiireim, lihtsaim ja nutikaim kliendimaksete kogumismeetod.

ESTO Pay pangalingimaksed ning lihtne paigaldus

ESTO Pay abil saavad kliendid tasuda Swedbanki, SEB, LHV, Luminori, Coopi, Citadele pangalinkidega. Lisaks on võimalik kuvada enda e-poes kõiki Läti, Leedu ja Soome pangalinkide võimalusi.

ESTO saab kõikidele oma parimatele partneritele pakkuda tasuta makseid, ilma ühegi tehingutasuta, teatud tingimustel. Ja seda igaveseks! Maksed jõuavad teie ettevõtte arvelduskontole otse kliendilt ja reaalajas. Liidestamine e-poe kassasse on väga lihtne protsess (WooCommerce, Magento, Opencart, Prestashop jpt platvormid).

ESTO Pay vahendab kõikide Baltikumi ja Soome suurimate pankade maksevõimalusi tänu Euroopa Liidu välja töötatud PSD2 täiendatud makseteenuste direktiivile, mille eesmärk on arendada elektrooniliste maksete turgu ning luua turvaliste ja tõhusate maksete jaoks paremaid tingimusi.

ESTO makseviisid sinu e-poele

ESTO pakub kõikvõimalikke makseviise korraga, kõik-ühes-integratsiooniga:

•Kõik Baltikumi ja Soome pangalingid;

•Deebet- ja krediitkaardimaksed;

Lisaks tavamaksetele ja kaardimaksetele, on ülipopulaarseks muutunud ESTO erinevad osta nüüd ja maksa hiljem lahendused, mis annavad kliendile võimaluse ajatamiseks ning on väga paindlikud.

•ESTO 3-osaline SLICE makseviis - tasu 3 võrdse osana, ilma ühegi kuluta kliendile (0% intress, 0€ kulu)

Osta nüüd, maksa hiljem makseviis - tasu 30 päeva jooksul, ilma ühegi kuluta kliendile (0% intress, 0€ kulu). Võimalik pakkuda personaalset krediidiliimiiti enda e-poe kliendibaasile

•Täisautomaatne ja funktsionaalne personaliseeritud vaatega järelmaks (periood kuni 48 kuud ja 0 € sissemakse, parimatel tingimustel).

Ja kõik need makseviisid ühe lihtsa aktivatsiooniga, igale e-poe platvormile (WooCommerce, Magento, OpenCart, PrestaShop jne) ja ka rätseplahendusena custom e-poodidele.

Edasiste juhendite või küsimuste korral võta ESTO partnertoega ühendust e-maili teel [email protected] või vaata lisa siit www.esto.ee/business.

Hetkel kuum