"Hei-hei, inimesed! Olen siin Eesti tuntuima ja suurima majanduslehe Äripäev intervjuul. Räägime minu edust ja millega ma tegelen!" räägib brünett kaunitar läti keeles oskuslikult oma telefonikaamerasse.

- Läti kauneim ärinaine ütles, et Eestiga seob teda nii palju, et käis eestlastega koos ülikoolis ning Tallinnas armastab ta söömas käia.
- Foto: Maris Locmelis
Ma kirjutasin Läti edukaimale iluduskuningannale. Instagrami. Meelevaldselt, et vaadata, kas selline naine mulle üldse vastab. Natuke lootsin, et ta ei vasta, sest ma ei teadnud, kuidas edasi käituda.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Sisuturundussaates räägime vastutusest ja riskidest – kuidas need äriühingus tekivad; millal muutub äriotsus õiguslikuks probleemiks; kui otsused sünnivad kollektiivselt, siis kes lõpuks vastutab; ja mida teha siis või, õigemini, enne seda, kui juhi jaoks realiseerub kõige kehvem stsenaarium?