Urve Vilk • 25 september 2015

Koolitusfirmade TOP: eksport täiendab oskusi ja käivet

Koolitusfirma Addenda juht Virve Roosimägi soovitab ettevõtjal mõelda rohkem ekspordile.  Foto: Eiko Kink, Äripäev

Koolitusfirmad ei näe kasvuvõimalusi mitte ainult Eesti kliendile müümises ja hangetel osalemises, vaid kasvuks annab võimaluse ka piiri taha minek.

Parima koolitaja kuulutab Äripäev välja koolituskonverentsil, mis toimub 25. novembril. Infot Koolitus 2016 konverentsi kohta leiate siit.

Eksport on koolitusettevõtte jaoks mitmeti arendav, sest võimaldab nii ise õppida ja kogemusi juurde saada kui ka lisaks sellele kasumit kasvatada.

Koolitusfirmade edetabelis esimest-teist kohta jagava OÜ Addenda tegevjuht Virve Roosimägi soovitab Eesti kapitalil põhinevatel koolitusfirmadel mõelda rohkem ekspordile. “Seda läbi ettevõtete endi kompetentside, mida me võime laias maailmas juba julgelt jagada,” märgib Roosimägi. Eeskujud on tema sõnul näiteks Eesti e-teenuste sektor ja Ida-Euroopa riikide arendamine ELi teemadel, millega firma kunagi ise alustas.

Koolitusfirmaga Addenda jagab TOPis esimest-teist kohta OÜ Tallinna Mänedžeride Kool.

2015. aasta sügisel ilmuvad Äripäeva TOPid on koostatud 2014. aasta majandusnäitajate põhjal. Koondedetabel selgub kuue majandusnäitaja – käive 2014, ärikasum 2014, käibe ja kasumi kasv 2014. aastal, rentaablus ning varade tootlikkus – põhjal.

Edetabel ilmub 28. septembri kuukirjas Juhtimine.

Äripäeva edetabelid leiab aadressilt www.aripaev.ee/top

Hetkel kuum