17. märts 1996 kell 22:00

Teet Kurs asus Ants Laose asemele

OÜ Estkompexim uus peadirektor Teet Kurs kinnitas, et jutud Estkompeximi võimalikust pankrotist ning likvideerimisest ei vasta tõele.

«Kui Estkompexim reorganiseerida, siis võib temast saada vägagi elujõuline ette-võte,» ütles Kurs, kuid lisas, et sellist suurkontserni, nagu Estkompexim oli aastaid tagasi, ei saa tast enam kunagi.

Teet Kurs töötas Estkompeximis tegevdirektorina ka 1994. aasta maist kuni 1995. aasta septembrini, kuni ta koos Olav Uusnaga erastas hotelli Tallinn.

Kursi sõnutsi ei tea ta Ants Laose uut töökohta ning põhjust, miks Laos ametist lahkus, soovitas Kurs küsida tema enda käest.

Ants Laos ei leidnud kahe päeva jooksul aega Äripäevaga suhtlemiseks, tema uut töökohta pole Äripäeval õnnestunud teada saada. Mitmed Laost tundvad isikud on seostanud tema uut töökohta ASidega Epeks ning Kalev.

ASi Kalev peadirektori Märt Vooglaiu sõnul on tehase omanikel Laosega hea läbisaamine, kuid tööpakkumist ei ole talle tehtud.

Estkompeximi valdusesse kuuluvad praegu kolm toitlustusettevõtet Tallinnas, kaks Tartus ning üks Pärnus. Lisaks on firma hallata ka mitmed kinnisvaraobjektid.

Hetkel kuum