30. oktoober 1996 kell 22:00

Olivettilt mitmefunktsiooniline faks

Olivetti faks OFX-1200 on uus kompaktne, võimas ning kiire bürooseade.

Tarbija saab enda käsutusse tavapaberifaksi, sisseehitatud telefoni, koopiamasina ning automaatvastaja. Seadmes on kombineeritud kõik lauafaksi võimalused ning veel mitmed lisamugavused.

OFX-1200 tarbib tavalist paberit, mida kasutatakse printeris, koopiamasinas ja kirjutusmasinas. Tavaline paber ei rullu ega tumene, sinna on kerge kirjutada ning ta on tunduvalt odavam kui faksipaber.

Vaja on ühte telefoniliini, kasutamaks faksi, telefoni ja automaatvastajat üheskoos. Faks lülitab end ise automaatselt ümber vastavalt signaalile.

OFX-1200 saadab automaatselt ka mitmeleheküljelised dokumendid (kuni 10 lehte). Sissetulevad faksid prindib selgelt, paberite eest hoolitseb 70 lehte mahutav paberisöötja. Paberi või tindi lõppedes teated ei kao, vaid talletatakse mällu seniks, kuni sahtlisse lisatakse paberit või vahetatakse tindipea.

Põhilistest omadustest on faksil kümneminutiline automaatvastaja, automaatne teate edastamine ekraanile, automaatne faksi ja automaatvastaja koostöö.

Samuti on sellel kümme faksi kiirvalimisnumbrit, kümme telefoni kiirvalimisnumbrit, 32 faksi lühivalimisnumbrit, 32 telefoni lühivalimisnumbrit.

Lisaks on faksil raportite väljatrükk, lehekülgede nummerdamine, kõnede parkimine, saatja identifikaator, vea automaatne korrigeerimine, käsitsi ja automaatne uuestivalimine.

Hetkel kuum