5. veebruar 1997 kell 22:00

Siemensilt pikima kõneajaga mobiiltelefon

Mobiiltelefoni Siemens S4 Poweri toimingud, mõõtmed, kaal ja lisaseadmed on samad mis selle eelkäijal Siemens S4-l. Vahe on akus: võimsam aku võimaldab pikema kõne- ja ooteaja. Nii on mobiiliomanik ilma vahepealse laadimiseta kättesaadav ca 70 tundi. Kõneaega on sõltuvalt operaatorfirmast kuni 10 tundi. Täielikult tühjenenud aku laeb end uuesti umbes viie tunniga. Ühetunnise laadimisega saab juurde 12 tundi lisa ooteaega või ligi ühe tunni kõneaega.

Telefonil on neljarealine graafiline ekraan. Toimingute käivitus või asetuste muutmine toimub kahe sõrmisega. Ekraanilt võib lugeda lühikesi tekstiteateid (SMS). Postkasti kaudu võib salvestada ja kuulata kõneteateid. Puudub kellaaja ja kuupäeva näit.

SIM-kaardi mälupesadele lisaks võib salvestada 50 nime ja numbrit isiklikku telefonimärkmikku. Vaid ühe sõrmisega saab avada telefonimälu ja leida sealt soovitud numbri.

Soovi korral võib keelata kaugekõned või lubada ainult määratud telefoninumbrite kasutuse. Telefonil on soovitud kõnede «filter», mille rakendamise puhul helisevad ainult soovitud numbritelt tulevad kõned.

Autokasutuseks võib valida kahe autosarja vahel. Standardsarja kuulub toru hoidja, väline toide ja välisantenni liides. Teise võimalusena võib juurde osta kõlari ja mikrofoni käed-vabad-kasutuseks.

Telefonil on PCMCIA-kaardi lisamise võimalus.

Hetkel kuum