11. veebruar 1997 kell 22:00

USA kinnisvaramagnaat Donald Trump esitas Moskva linnavalitsusele hotelli Moskva renoveerimise plaani, teatasid Moskva ehitusametnikud.

Linn tahab, et Trump renoveeriks hoone selle väiskuju muutmata, ütles linnavalitsuse esimehe asetäitja Vladimir Ressin.

«Me ei ehita vanalinna torne,» lausus Vladimir Ressin. «Me ei kavatse muuta vanalinna Manhattaniks.» AP-BNS

Saaremaa kaubamajas tehti remont, mis nõudis üle nelja miljoni krooni. Laupäeval avas kaubamaja pärast poolteist kuud kestnud uuendust taas uksed.

Täielikult on muudetud mõlema korruse sisustust ja selle paigutust. Paigaldati ka uus ventilatsioon koos õhkküttega, on ajalehele Meie Maa öelnud kaubamaja direktor Palmi Teras.

Üle nelja miljoni krooni maksma läinud remondi tasumiseks võttis kaubamaja pikaajalist pangalaenu. Peatöövõtja oli AS EBC, kes remontis kaubamaja ka kaks aastat tagasi. Kaubamaja direktori sõnul sujus remont plaanikohaselt. ETA

RAS Saarte Liinid alustab kevadel Kuivastu sadama laiendamist, et muuta laevade liiklemine turvalisemaks ja võimaldada sadamas ohutult silduda ka suurematel alustel.

Saarte Liinide tegevdirektor Ants Tammleht ütles ajalehele Meie Maa, et kui mullu oli Saarte Liinide põhiline ehitusobjekt Heltermaa sadam, kuhu ehitati uus sadamahoone, siis tänavu on põhirõhk pandud Kuivastu sadamale.

Aprillis algava Kuivastu sadama kai pikendamiseks kavatseb Saarte Liinid kulutada 10--11 miljonit krooni.

Kolme aasta pärast valmiv kaipikendus läheb maksma 35 miljonit krooni. Ehitustööde lõpetamiseks tahab RAS Saarte Liinid kasutada ka Phare programmi abiraha ja osa 70 miljoni krooni suurusest laenust, mida ettevõte taotleb Euroopa rekonstruktsiooni- ja arengupangalt (EBRD-lt). ETA

Venemaal kavatsetakse luua Vene-Ameerika ühisettevõte tööstusotstarbeliste hoonete kiirmeetodil püstitamiseks, ütles Venemaa ehitusminister Jefim Bassin.

Nimetatud projekti toetab erikrediidiga Ameerika Ühendriikide ekspordi-impordipank. RIA Novosti-ETA

Hetkel kuum